Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretnék venni egy gyűrűt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék venni egy gyűrűt a kis barátnőmnek, megtegyem?

Figyelt kérdés
Ajándék lenne az évfordulónkra,csak nem tudom eldönteni hogy lenne jobb,ha elvinném és együtt megvennénk,vagy ha megvenném és az ujjára húznám.Valahogy az igazi az lenne persze ha ő is venne nekem,de az meg már nem meglepi,mit tegyek?vigyem magammal célzásként hogy az én ujjamra is fér egy gyűrű,vagy ???
2013. okt. 24. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vedd meg neki a gyűrűt, aztán ha akar, ő is vesz neked, ha meg nem akar, akkor nem. Majd ő eldönti. Végül is gondolom, nem házasodni készültök, tehát ez nem eljegyzési gyűrű, legalábbis ez nem derül ki a kérdésből.
2013. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha megvan a gyűrű mérete, akkor mindenképp meglepi legyen, csak le ne térdelj, mert szívrohamot kaphat :D

Ha nincs méret, akkor lopj el tőle egy gyűrűt, vagy vegyél kb-re aztán majd átalakíttatod.


Másik problémára: Vegyél magadnak te egy gyűrűt. Lehet párban kapható gyűrűket vásárolni, amik hasonlítanak vagy teljesen ugyanolyanok. Így lesz egyengyűrűtök, de a meglepetés is megmarad:)

2013. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Fogsz egy boríték, és ha van egy kis névjegykártya vagy mik ezek :) a boltról, ahol venni szeretnéd, belerakod, és azt adod neki. Így meglepi is lesz, de olyan is lesz, amilyent ő szeretne.

Ha pedig nincs ilyen kiskártya, akkor csinálj te magad.

2013. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Egyenjogúság van!

Vigyen el a kis barátnőd egy étterembe, és ott húzzon az ujjadra egy aranygyűrűt.

2013. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vidd el magaddal a kislányt, és teljesen spontán mdón vidd be a üzletbe, és kérd az eladót, hogy az eljegyzési gyűrűket szeretnétek megnézni:D

A kislány ott fogja magát elsirni és a nyakadba ugrani:D

Ráadásul nem is a szokványos leánykérés, és legalább biztosra tudsz menni, nem lesz hiba a mérettel:)

2013. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.. :)
2013. okt. 29. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!