Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek hogy kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy kérték meg a kezeteket? =)

Figyelt kérdés

Annyi love storyt hallottam már erről, de nektek hogy került az ujjatokra a gyűrű? :)))


Minden válaszolónak zöld.



2013. dec. 3. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
kinéztem egy virágot az út szélén egy ház előtt.másnap elment érte,és akkor húzta a gyűrűt az ujjamra.többet ért ez nekem mint egy vacsora vagy egy nyálas dolog.mindig szép emlék lesz ez
2013. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Siófokon álltam a lépcsőn,félig a Balatonban ő meg rendesen a vízben előttem,le akart térdelni de nem engedtem mert kissé még hideg volt,pedig nem tudtam mire készül,akkor vette elő a gyűrűt és.....
2013. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Előtte elég sokat beszélgettünk arról, hogy miként képzeljük el a házasságot. Moziból hazafelé menet kérdezte meg, hogy feleségül mennék-e hozzá? Igent mondtam, majd hétvégén megkért a szüleimtől is. Bemutatott az ő szüleinek is. Együtt megvettük a karikaagyűrűt, ő vett még egy kísérőgyűrűt (a tudtom nélkül), és két hét múlva megtartottuk az eljegyzést. Fél év múlva összeházasodtunk.
2013. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élek a párommal. Kb 2 éve hazamentünk Magyarországra, jött egy haverja is a páromnak. Szallodában laktunk, csinátunk egy kisebb házibulit, eljött a tesóm is. Előtte persze volt szó eljegyzésről, együtt választottunk gyűrűt is:) nem vertük nagydobra:) eme buli alkalmával mi bent maradtunk a szobában, a többiek az erkélyen voltak, mi beszélgettünk, akkor vette elő a gyűrűket és kért meg. Nem volt csinnadratta meg állatsimogató, csak pár perc együtt, de szerintem tökéletes volt:))) azóta persze feleség lettem:)
2013. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Kijöttem a fürdőből, a nappaliban félhomály volt.

Leültetett a kanapéra, és a kezembe nyomott egy Surprise feliratú dobozt.

Kibontottam, egy puzzle volt benne. Kiraktam, egy kép volt kettőnkről, de a tetejéből hiányzott pár darab. Ekkor megkaptam a hiányzó darabokat, azt is kiraktam, egy felirat volt:

Leszel a feleségem?

Ekkor már mellettem térdelt a gyűrűvel :)


Hát így :))

2013. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
otthon feldiszitette a szobat, sok sok mecses, feltette a kedvenc bakelitemet, es az asztalon volt a gyürü es par apro dolog ami nekünk nagyon sokat jelentettek/jelentenek. Nagyon meghatodtam pedig mar egy ideje akkor mar emg volt beszelve h hamarosan lanykeres.
2013. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Én tőlem csak annyit kérdezett:bejelentkezzünk?Sajnos hozzá mentem,és azóta is ilyen "romantikus" mindenben.
2013. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es, szegény. :D
2013. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem értem, hogy egyesek miért szavazták le a hozzászólásaitokat. Én mindenkinek zöldet adtam! nagyon aranyos sztorik egytől egyig. 7es... hát reméljük megváltozik a párod és észhez tér, hogy téged igenis le kell nyűgözni, mert valójában minden nő egy hercegnő :)))
2013. dec. 4. 20:25
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek azt hiszik ez diszlájk gomb, és a nekik nem tetsző válaszokat lepontozzák, attól függetlenül, hasznos-e.

Mindegy, nem kell foglalkozni vele.

2013. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!