Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek hogy kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy kérték meg a kezeteket? =)

Figyelt kérdés

Annyi love storyt hallottam már erről, de nektek hogy került az ujjatokra a gyűrű? :)))


Minden válaszolónak zöld.



2013. dec. 3. 10:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem fog megváltozni,sajnos.
2013. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most december 23-án kérte meg a párom a kezemet.Azt találta ki,hogy munka ügyben elkéne kísérnem őt keszthelyre és balatonlellére,én persze húztam a szám szélét,mert nem volt semmi kedvem korán kelni meg az úthoz,de végül elmentem.Aztán valami fura oknál kifolyólag nem tudta a címet a drága és úgy gondolta balatonfenyvesre kéne menni(gyerekkorom óta kedvenc helyem és azt akartam,hogy ott kérjenek meg)mert azt ismeri és ott megvárjuk az embert akitől valami csomagot akart átvenni.Kiszálltunk a kocsiból és kint vártuk az emberkét amikor is a parton letérdelt előttem:)egyből bőgtem persze,nem számítottam rá.Gyönyörű volt az egész mint a filmekben:)
2013. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ültünk...a padlón mindketten mojoltnk valamivel


Férjem:"Orsolya, ....mi lenne ha ősszel össze házasodnánk?"

(Április 30-án)


Én:"Mi? Most komolyan? Idén? ...de jó..de össze tudjuk hozni?"


F:"Persze"


Én:"De mit akarnk? Nagy, kicsi, csak 4-en?"


F: hát ahogy kell..


Én: de akkor legyen tavasszal vagy jövő ősszel..


F: őszről volt szó , nem? De 1,5 évet már nem várunk...


Én: akkor ez gyorsvágta lesz..


Az volt, másnap vettünk gyürűket, nem akartam sosem köveset..karkiagyűrűvel jegyeztük el egymást...

Otthon a szülőknek bejelentettük," áldásukat kértük"

6 hónapra rá megtartottuk a 95 fős lagzit:)

(Így akartuk, nagy a család:))

2013. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Gringabringa válasza:
Kindertojásban kaptam a gyűrűt:)
2014. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Megmondom, hogyan kértem én meg a kedvesem kezét.


Egy kis háttérinformáció rólunk:


Nem tartozunk a hagyományos párok körébe. Én 26 éves vagyok, a kedvesem peddig tíz évvel idősebb. Megismertük egymást mikor mentem kérelmezni a magyar állampolgárságot és onnan kezdve kezdtünk találkozgatni. Már öt éve és három hónapja vagyunk együtt. Amióta összejöttünk, állandóan építsük egymást. Felvételiztünk egyetemre és lediplomáztunk, konferenciákra jártunk, sokat utaztunk, megismertünk egy csomó jófej embert, és most végezzük a mesterképzésünket, miközben egy részmunkaidős munkahelyen dolgozunk.


Az a helyzet, hogy amikor megismerkedtünk, mindketten eléggé romboltak voltunk. Mindkettőnknek a családja szét van szakadva, így nem nagyon lehet teljesen rájuk számítani. Akkor, én lemondtam az egyetemről, mikor a pótvizsgáim nem sikerültek szeptemberben. A párom akkor pár- és családkapcsolati problémákkal küzködött. Én egy rongy voltam mikor szociális kapcsolatokról volt szó, saját énemről mondva le azért, hogy integrálódjak a "baráti" szférámba. Gyerekes, éretlen voltam, és érzelmileg ingatag. Szegény párom sokat szenvedett addig, amig nőttem mint személy, érettebb lettem és kezdtem értékelni.


Most minden rendben van, egy szolid és stabil párkapcsolatban vagyunk. A bizalomnak, kommunikációnak és a szeretetnek mély gökerei vannak. Ez volt ami hiányzott az életünkbe: a szeretet és támasz. Másrészt semmi elképzelésünk nem volt a jövőnkről, most peddig van.


Számomra, ő a tökéletes lány: intelligens, okos, vicces, talpraesett, jószívű és csodálatosan szép! A legdrágább gyémánt, ami egy legénynek lehet.



Hogyan terveztem az eljegyzést:


Nekem fontos volt az, hogy éljünk együtt mielőtt meglesz az eljegyzés. Mindketten egyetértettünk azzal, hogy gáz lenne, ha jegyesem lenne, de külön lakjunk. Sikerült összeköltöznünk a múlt év végén. Annak ellenére, az eljegyzés, egy relatív új terv.


Akartam tervezni egy romantikus útat Pozsonyba vagy Székesfehérvárra, mivel mintkét város "koronázó" város. Mindkét város szép és van bőven amit nézni. Mindent az utolsó részletig kiterveztem (múzeumok, szállás, étel). Megrendeltem az ezüst gyűrűt (úgy egyeztünk meg, hogy ezüst legyen) Aliexpressről.


A baj ott volt, hogy semmi pénzem nem volt. A részmunkaidős munkahely jó volt arra, hogy kijöjjünk, de annyi alapot nem adott, hogy tudjak félre is tenni. A tervezett út összesen körülbelül 500 euró volt. Így úgy döntöttem, hogy szeptembertől egy teljesmunkaidős állásba megyek, hogy gyűjtsem össze az összeget amire szükségem volt.



Hogy történt:


A baj a tervemmel az volt, hogy túl sok idő kellett hozzá, hogy megvalósítsam. Különben, a kedvesemnek szóltam, hogy tervezek egy kiruccanást, adva halvány utalásokat. Nem tudta, hogy hova mennénk, de rájött volna, hogy miért mennénk. Könnyen ki lehetett volna találni, hogy mit akarok.


Egyik reggel, beléptem az Aliexpresses rendelésembe, hogy nézzem meg a gyűrűt. Azok akik ugyanazt a gyűrűt rendelték meg, meg voltam elégedve vele, a képek is amiket az vevők tettek ki mutatták, hogy a gyűrű az szép. 925-ös ezüst, topáz kővel és díszekkel. Kezdtem részletesebben utánanézni, nézve más gyűrűket ugyanattól az eladótól. Kaptam egy pár visszajelzést más vevőktől, hogy a gyűrű nem ezüstből van.


Abban a pillanatban gondoltam, hogy nem kockáztathatom azt, hogy a páromnak hamis ezüst gyűrűt adjak. Korán reggel volt, és a kedvesem aludt. Felöltöztem és kirohantam a városközpontba, hogy vegyek egy másik gyűrűt. Vettek a gyűrűnek dobozt is, csokoládét, és öt rózsát. Félúton eldöntöttem, hogy aznap fogom megkérni a kezét. Amig rohatnam mint egy lefejezett tyúk az üzletben, beszereztem mindent és kigondoltam, hogy mikor letérdelek, mit fogok mondani.


Hazarohatnam, viszont a kedvesem már felkelt. Berohantam más szobába és előkészítettem a gyűrűt és a virágokat. Elmentem a kedvesemhez és megkértem a kezét. Letérdeltem és mindent elfejeltettem, csak maga a kérdést tudtam feltenni (miután részletesen elmagyaráztam, hogy hol voltam). Teljesen meg volt lepődve, nem is tudott rögtön reagálni. Pár pillanat alatt meg is adta a választ: igen! Hála Istennek, szereti a gyűrűt és a topáz kőnek az értelmezése tökéletesen tükrőzi a kapcsolatunkat: magasabb eszmék felé.

2019. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!