Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lehet ilyet kérni? Megcsináljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyet kérni? Megcsinálják? (Gyűrű)

Figyelt kérdés
24 karátos aranyból kérni a gyűrűt fehérarany bevonattal. Köves gyűrűről van szó, ha számít.

2014. jan. 4. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy meg. A te pénztárcád vastagságától függ csak.
2014. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

????

Minek?

A fehérarany ára azonos vagy közel azonos, az azonos finomságú sárgaaranyéval..

(Fehérarany nem egyenlő a platinával..)

2014. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne próbálj feltalálni olyasmit, amit az ötvösök nem csinálnak. A fehéraranyat eleve be szokták vonni ródiummal a wikipedia szerint, mert fehérarany szürke.

Ha mégis megcsinálják, és itt-ott lekopik a fehérarany, akkor meg randa lesz.

2014. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És ródium bevonattal tiszta aranyat?
2014. jan. 4. 13:35
 5/18 anonim ***** válasza:
Lekopik...de miért? Miért akarsz aranyat bevonni?
2014. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a fehérarany sárgásszürke, ezért be szokták vonni, épp ezért kérdezem.
2014. jan. 4. 13:37
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert megkaptam a magamét, hogy miért csak 14 karátos, de a tiszta az sárga, de fehérrel szép a kék zafír.
2014. jan. 4. 13:39
 8/18 A kérdező kommentje:
*viszont fehérrel..
2014. jan. 4. 13:40
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te vetted valakinek, és az nem örült neki?

Most komolyan?

Mekkora sekélyes az, aki ilyen?

(Elnézést ha hibás a feltételezésem)

Nehogy elcsúfíts és tönkretegyél egy gyűrűt emiatt...

2014. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Az előzőt elhagyta. Ez meg csak terv még, mivel pótolni szeretném. Annál összevesztem az ötvössel, hogy 18 karátos legyen, és ne 14, és egy haverja még belekötött, hogy miért nem tiszta arany, 24 karátos? Megjegyzem az túl puha gyűrűnek, és nem mutat vele a kék zafír (félhomályban feketének néz ki). Máskor meg a testvére barátnője, aki zaciban dolgozik, felvetette, hogy nézzék meg hogy arany-e, és megvan-e 18 karátos. Ő maga nem mondott semmit, de azóta is bánt a dolog.
2014. jan. 4. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!