Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai/korán házasodók! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai/korán házasodók! Mikor jegyeztek el titeket/jegyeztétek el a párotokat? És a házasságra mikor került sor? Megbántátok a korai döntést? Úgy értem, hogy kb 20-22 évesen.

Figyelt kérdés
19 vagyok a párom 10 évvel idősebb, de már szeretném a dolgot! De tudom, hogy várnunk, legalább a korom miatt.
2009. nov. 30. 22:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan még nem vagyok házas, de remélem elfogadod a véleményem...én is még fiatal vagyok, a párommal már majd' 5 éve együtt vagyunk. Az ismerőseink között is sok olyan (fiatalabb és idősebb párok is) akik korán kerültek össze, korán házasodtak, és a mai napig boldog életük van. Csak sajna ma nem ezt a világot éljük...engem is mindenki le akar beszélni arról, hogy fiatalon kötelezzem el magam. De szorítok nektek, remélem Ti is (és majd mi is a párommal) bebizonyítjuk, hogy nincs igazuk azoknak akik le szeretnének beszélni:-)! 22/L
2009. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
11%
Úgyis elváltok 2 év múlva...
2009. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
16 évesen eljegyeztek,20 évesen hozzá mentem feleségül.28 évesen elváltam.jelenleg boldog 9 éves kapcsolatban élek,és eszem ágában sincs újra férjhez mennem!!
2009. dec. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

18 eves voltam mikor eljegyzett a nalam 8 evvel idosebb parom.Majd 1 ev mulva osszehazasodtunk.

Masfel eves hazasok vagyunk,van egy 5 honapos kisfiunk es nagyon boldogok vagyunk.:)

2009. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

16L+21F éves korunk óta vagyunk együtt, most vagyunk 20,5L/25,5F. Nem vagyunk még házasok, de már eljegyeztük egymást a legelején. Már így is minden nap a feleségének hív, én a férjemnek szólítom, csak a pénzhiány miatt nem házasodtunk még össze (azért szeretnék menyasszonyi ruhát is). Nem tudom, örökre együtt maradunk-e, csak bízom benne.


DE szerintem nem attól függ, hogy hány éves az ember. Nagyon sokmindentől függ, de leginkább a két ember személyiségétől.

2009. dec. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
25/ L voltam, a párom 33 mikor összeismerkedtünk. Rá 1 évre volt eljegyzés, aztán 1 év múlva a lagzi. Azóta 2 éves házasok vagyunk és nagy a boldogság:)))
2009. dec. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
85%

Hat ha korainak erzed, akkor inkabb varj meg kicsit.

Nekem is mindenki azt mondta hogy 21 evesen tul korai ferjhez menni, de en nem bantam meg. 3 eve vagyunk hazasok es most varjuk az elso babankat :))), ugyhogy nem ertek egyet azzal sem aki azt mondja hogy ugyis elvaltok 2 ev mulva.

Persze kicsit nehez osszeszokni, de az szerintem az 50 eveseknek is nehez :)))

2009. dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem a korotok miatt kellene várnotok.A házasság nem feltétlen korfüggő.Nem írod,hogy lenne-e hol laknotok,dolgoztok-e,van e megfelelő jövedelmetek?Eze is fontosak.A legfontosabb az,hogy mennyire szeretitek egymást,tudjátok-e tolerálni a másik hibáit,megtudjátok-e beszélni a gondjaitokat.Sajnos a mai házasságokat csak a szexre építik
2009. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Én 18 voltam, amikor megismertem a mostani férjemet, 3 év után pedig összeházasodtunk. Akkor én 21, a párom 23 évesek voltunk. Azóta eltelt újabb 2 év és már van egy babánk is. Nem bántam meg, a férjem tényleg mintaférj és mintaapa. Csak jól kell választani és akkor nem bánja meg az ember. De erre nincsen garancia sem fiatalabb korban, sem idősebb korban. Szeritem azért szokták mondani, hogy fiatalon ne házasodj, mert akkor még nem elég érett a személyiség általában, még sokat fogsz te is és a párod is változni. Na meg aztán később, jó néhány kapcsolat után már a kellő tapasztalata is megvan az embernek a témában. Én már 8 évesen fel kellett nőjek, már akkor háztartást vezettem. Szóval volt időm belenőni a családanya szerepbe. Én azt nem tudom, hogy kell gyereknek lenni.
2009. dec. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

Én 22 éves lány vagy, a párommal 6 éve vagyunk együtt, pár éve megkérdezte, hogy leszek-e a felesége, de nem akarunk összeházasodni, ezt csak a szerelme kifejezése miatt kérdezte. Mi így jól vagyunk, az esküvő különben is sok pénz, másrészt meg nem értem, miért kéne papír és jegygyűrű, mikor szeretjük egymást 6 éve. Ha meg szétválnánk, az is könnyebb lenne így, mint házasságban.

Szóval korán megházasodhattam volna, de nem láttam és nem látom szükségét.

2009. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!