Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési ebéd? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési ebéd? Szerintetek így jó lesz?

Figyelt kérdés
A párom megkérte a kezem, és úgy döntöttünk, hogy a szülőknek csak jövőhét hétvégén jelentjük be. (Nehéz lesz addig kibírni :D) Úgy terveztük, hogy meghívjuk a szüleinket, testvéreinket, nagymamát egy étterembe ebédelni, és ott jelentjük be nekik. Nagy eljegyzési party-t nem szeretnénk tartani, hogy unokatestvérekkel, barátokkal, mert úgy már kb annyian lennénk mint ahány embert az esküvőre szeretnénk meghívni. Nálatok hogy volt?
2014. jan. 31. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnétek hivatalos körülmények között bejelenteni, akkor jó lesz. Bár szerintem olcsóbb megoldás, ha otthon készülsz.
2014. jan. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy otthon készülök, hidegtállal, pezsgővel. De testvérekkel, szülőkkel, nagymamával így is 14-en leszünk, a lakásunkban sajnos kényelmesen nem férnénk el így, ezért gondoltam az étteremre.
2014. jan. 31. 08:23
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
igen, ez igy biztos jo lesz. nálunk nem volt eljegyzés, megbeszéltük, hogy összeházasodunk, kitüztük a napot majd küldtünk a családnak repjegyet az esküvöre (külföldön élünk). nagyjábol ennyi volt. :D
2014. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt igazi eljegyezés. Mi is megbeszéltük, h összeházasodunk, ez nem volt titok a szülők felé se, megvettük a gyűrűket, aztán összeültettük őket ebédelni egy étteremben. Szerintem jó lesz.
2014. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Parom milanoba kerte meg a kezem amikor haza jottunk utana meg anyutol is ( apu nincs azert anyu..) utana szerveztunk egy eljegyzesi partyt baratokkal csaladdal egy hotelben bereltunk ki egy nagyobb termet ott volt vacsi stb. Azert is volt fontos mivel az eskuvonk kubaba lesz es ezt jobb volt ott kozolni :) viszont miutan haza jottunk utana is tartunk egy ilyen partyt.
2014. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk még ennél is kisebb dolog volt. Mivel kicsi a család, az esküvőn is max 50-en leszünk (összesen a két félről) ezért az eljegyzési vacsira ( nekünk vacsi volt ) nem hívtunk mamát,tesót, papát...mert akkor már kb az egész rokonság ott van, az meg egyenlő fő majdnem a lagzival.


Így csakis a szülök voltak, és mi, így hatosban

2014. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálunk az eljegyzés egy vacsora keretében megtörtént kettesben és utána csak elmondtam a nagy hírt a szüleimnek és meg mutattam a gyűrűt.De ha együtt akarjátok elmondani,szerintem jó az éttermes megoldás,mert ha valakinek nem is tetszik,ott nem mer kötöszködni úgy sem,mert nem illik
2014. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet az éttermes ebéd a szűk rokonsággal.


Nálunk mondjuk úgy volt, hogy anyutól megkért (apum már nem él), ezt titokban kérdezte meg tőle, aztán elutaztunk egy hétvégére kettesben, és akkor kért meg engem. Ezután felhívtuk a legközelebbi rokonokat, barátokat telefonon, és küldtünk nekik fotókat, külön eljegyzési ebéd/vacsora nem volt.

2014. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!