Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy tetszik nektek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik nektek ez az eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

[link]



Válaszokat előre is köszönöm :)



2014. febr. 20. 23:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%
# 10 Attól eljegyzési gyűrű,hogy annak néz ki.Ennyi erővel egy kindertojásból szerzett műanyag is lehetne annál egyedibb nem lesz az biztos.
2014. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%

#11 Szerintem az eljegyzési gyűrű attól eljegyzési gyűrű, hogy a pár összetartozását, házasulási szándékát jelképezi. Nincs nekem azzal semmi bajom, ha valaki azt szereti ha ez úgy is néz ki, mint egy hagyományos eljegyzési gyűrű, de nem bírom megérteni, hogy miért kéne nekem is azt szeretni. Ha persze csak arra kell, hogy mutogasd, akkor nyilván szempont, hogy látszódjon rajta, hogy eljegyzési gyűrű.


Elnézést a kérdezőtől, hogy szétoffoljuk a kérdést.

2014. febr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
44%
# 12 Mutass már egy nem hagyományosat.
2014. febr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%

#11 [link]

Nem mind tetszik, de mindnek története van, és tükrözi a pár ízlését. Persze ezen el lehet vitatkozni, hogy csak a lány kap eljegyzési gyűrűt, és ezek karikagyűrűk, de akkor itt van egy eljegyzési:

[link]

2014. febr. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%
Hú milyen egyedi lehet.Biztos nem rendelnek sokan innen akik azt hiszik egyediek... xD Na jóccakát
2014. febr. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem rossz ,illetve nem csúnya ,de nem az én ízlésvilágom .. Nekem nem tetszik benne ,hogy olyan lapos !!! Szerintem az ilyenek a szépek (legalábbis nekem ) : [link] (az enyém ehhez hasonló ) , [link] , [link]
2014. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Vannak szépek,van miből választani csak legyen rá elég pénzed is...
2014. febr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem a szép eljegyzési gyűrű olyan, mint a 8 as által linkelt harmadik, és a16 os általi utolsó


Ez sem rossz, de nem jó akép, meg kellene néznem élőben, hogy objektív véleményt mondjak, de jobban tetszik mint az egy nagyköves kiállóak.


Az egyedi linkek..hát, nem sértésből de nehogy nem tetszik, egyiket sem venném fel..

De ízlések és pofonok;-)

2014. febr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szerintem teljsen rendben van. Szép, jól néz ki és nem hétköznapi.

Gravíroztass bele valamit és akkor végképp 100%-os lesz.

2014. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
14, ezek nem egyediek, hanem bumfurdiak..engem egy ilyen -vaskarika- gyürü padlora küldene
2014. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!