Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek? Eljegyzés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Eljegyzés után szakítás! (bővebben a leírásban. )

Figyelt kérdés

A srác akivel együtt vagyok, kb. 1 hónapja eljegyzett már régóta ismerem, egy haver révén ismertem meg pár éve, jól kijöttünk, aztán összejöttünk.jól elvoltunk, de mostanság, kb heti szinten vitatkozunk... Én 24 vagyok, Ő 25. Ő munkanélküli, én meg dolgozom. A párom nem dolgozik, munkanélküli. De nem is akar dolgozni, pedig jó esze van, van érettségije, karosszérialakatos szakmája, és havi 22 ezerből él, plusz az anyjával él, aki nyugdíjas már, az apukája meghalt. Én mondtam neki h menjen el dolgozni, hogy legyen pénze (kihangsúlyoznám h nem a pénze miatt vagyok vele eggyütt), csak mondtam neki h dolgozzon, de megmondta h ő nem hajlandó egy minimálbérért karosszériázni, mondtam neki más munkát is, de ő erre csak annyit mondott h van épp elég munkája otthon is. Mondtam neki külföldet is h menjünk ki, mert jól járna vele, stb, de Ő kijelentette h szereti az anyját mindene megvan és h nem hajlandó elmenni......Közben meg el se tudunk menni egy normális helyre, sétálni, belülni valahova, merthogy szerinte nem kell szórni a pénzt... Najó multkor elmentünk kajálni, de megkaptam tőlle h sokba kerülök neki, közbe megy egy 500 Ftos ha hamburger volt... Abból állnak az estéink h beteszünk vmi filmet, aztán meg sex, és ennyi.. Ahhoz képest hogy a páromnak "mindene megvan" még egy mikróhullámú sütőjük sincs (pedig nem szegények, teljesen átlagosan élnek), pedig mondtam a páromnak h tudok 5-10 e között kéz alá venni egyet, meg tudok segiteni a beszerzésében, de az se kellett neki... Merthogy megvannak nélküle... Pedig manapság már a legcsóróbb háztartásban is található mikrosütő... és folyamat hidegen együnk meg mindent... A konhája is tök putri volt....A másik: az "anyós" vagyis a párom anyja. Oké h szereti az anyját, de szerintem azért mindennek van egy határa. Megértem, h szereti, mert ő nevelte fel,stb. de a mamika már nyugdijas, cukorbeteg (mondjuk a betegsége annyira nem súlyos), de tud magára vigyázni. meg egyedül van, ezt is megértem. De folyamat ajnározza nekem az anyját, előttem ölelgeti, puszilgatja, multkor pl. filmnézéshez készültünk a párommal és az anyját is hívta h jöjjön és nézzen velünk filmet... Túlságosan ragaszkodik az anyjához is, ami szerintem ebbe a korban gáz azért... Nincs bajom az 'anyóssal' mert el tudunk beszélgetni, tudok én is alkalmazkodni, de azért ez sok szerintem már... Ti mit tennétek a helyemben? Vagy h. vegyem rá h változtasson egy kicsit? Én is változtam, mert ő nem cigizik, gyülöli a cigit, és a kedvéért ha vele vagyok, rá se gyujtok.

Pedig szerettem elejébe őt, de nem akar változni 1 kicsit legalább... Unom már hogy tehetetlen h luxus neki a munka, de jó a segélypénz... Hogyan szakítsak vele? Félek... Nemlesz könnyű v. mit csináljak mivel kb 1 hónapja jegyzett el.............

L/24



2014. márc. 1. 18:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Én odáig olvastam hogy anyjával él. Szerintem hülyeség így eljegyezni valakit akivel nem éltél együtt.
2014. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy kevesebbet cigizel a te érdeked is. Nagymamámnak sincs mikrója mert ő csak gázon szeret melegíteni, és soha nem használta míg volt neki.

Ennek ellenére nem normális a párod és igen így nem nagyon van közös jövőtök.

2014. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Azt irod mindenre hogy nincs bajod vele. Kozbe meg másrol sem szol a kérdesed,mint a panaszkodasrol,hogy minden szar náluk,és semmi sem tetszik.

Hagyd ott azt a fiút,keress másikat!

2014. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Szakítsd. Szinte biztos vagyok benne, hogy te nem szereted.
2014. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Jó de ő nem tesz értem már semmit... elvárja h én menjek hozzá, de pl. buszpályaudvarra nem vinne ki, mikor majdnem miatta késtem le a buszt!!!! Pedig ez nem volt nagy dolog, hanem apróság (szerintem)........... Nem akar dolgozni, lusta meg sztem az anyja elvárja h kiszolgálja, vagy nemtom
2014. márc. 1. 18:22
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Hogyan akarsz együtt élni egy olyan emberrel akinek elég az otthon seggvakargatás és lesni az ablakból a segílyt hozó postást?

Hogyan akarsz gyereket egy olyan férfitól, akinek büdös a munka és a családját sem tudja eltartani? Aki egy 500 ft-os hamburgert sajnál tőled, az hogy fogja kiperkálni a pelenkára valót?

Hogy tervezhetsz hosszú távra egy ilyen emberrel?

De mindezek előtt: ezek a problémák nem újak: miért mondtál neki igent?

2014. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mert épp jókisfiú volt, és igérgette h megváltozik... de mégsem :( 1x se láttam h munkát keresett volna
2014. márc. 1. 18:47
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne ígérgetne, ott vagy neki, van ingyenszex, egy szalmaszálat nem kell keresztbe tennie. Ígérgetni lehet a végtelenségig, ha te meg banyalod.

Az eljegyzéssel csak meghosszabbította ezt az állapotot, de nem kötelezi semmire.

2014. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
1 életed van, a fickónak pedig semmi hajlandósága a változásra. Mint mondta, neki jó ez így - neked meg nem. Mire vársz még?
2014. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországi életszínvonal:

Halott apa, nyugdíjas anya, 22,000-es segélyen tengődő fiú --> "pedig nem szegények, teljesen átlagosan élnek"

2014. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!