Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lehet ott még boldog jövő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ott még boldog jövő ahol már eljegyzés után volt szakítás? Van még értelme újra összejönni? Nem túl nagy törés a másik félnek?

Figyelt kérdés

Pl: x év után férfi eljegyzi a nőt.Nő igent mond.Eltelik pár hét,nő rájön,mégsem ezt akarta,visszaadja a gyűrűt.

Elképzelhető még a folytatás ha a nő meggondolja magát?

Vagy ez már túl sok egy férfinak?


Nem saját példa,szingli vagyok


2013. jan. 15. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az eljegyzésnek nem volt értelme ilyen körülmények közt.
2013. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Én olyan párt ismerek (jó barátaink), hogy a srác szakított a csajjal, nem volt megcsalás, meg ilyen dolgok, csak hozott egy döntést, 6 év után. Két hónapja jöttek ismét össze, a srác nemrég kérte meg a lány kezét, a lány igen-t mondott.



Hogy meddig fog tartani, csak a Jó Isten tudja.

2013. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ant39 ***** válasza:
25%
Az eljegyzés komoly dolog,akkor NEM-et kellett volna mondania. A gyűrűt nem adogatjuk vissza csak mert rossz lábbal keltünk fel. ha a férfi nem túl önérzetes...talán.
2013. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Személyiségfüggő. Van olyan pasi, akit ha kidobnak az ajtón bemászik a kéménylyukon. A másik olyan, ha egyszer visszautasították, ha beledöglik is, de akkor sem fogadja vissza a hezitáló, szeszélyes, hisztis..../behelyettesíthető/ nőt.

Persze lehet olyan a viszony, hogy szeretik egymást, a nő éretlennek hiszi magát a házasságra, aztán mégis rájön, hogy más sem halt ebbe bele, ráadásul nem úgy szakítottak, hogy megsértették a másik méltóságát, akkor lehet visszaút. Elvégre elváltak is köthetnek újból házasságot:)

2013. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Utolsó komment tetszett. Tényleg sokféle ember van, én pl a kéményenvisszamászós vagyok. Hiszem ha valami rossz, azt megjavitani kell, nem kidobni. De ez most lényegtelen is..


Sok olyan eset van amikor szukseges egy kis szunet. Legyen az egy osszekoltozes elott vagy epp hazassag elott. Ha valami mukodott akkor az tud ujra mukodni.

2013. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én az inkább beledöglök tipus vagyok,akkorse kezdeném újra.

Aki újrakezdené,nem tart attól hogy újból megteszi a másik? Újból meggondolja magát?

2013. jan. 15. 13:41
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

X év alatt nem jött rá, aztán pár hét alatt igen?

Ez elég nagyfokú érzelmi instabilitásra utal, ami viszont eleve akadálya lehet egy jó kapcsolatnak.

2013. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb végleges szakítás lesz belőle.
2013. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy két ember nem ért egyből egyet valamiben az nem jelenti azt, hogy ne működhetne. Amit itt felvázoltál az nem egy szokatlan történet és nem is jelenti azt, hogy automatice akkor semmi közük nem lehet egymáshoz.. A szünet (valahol ez is az) mindig épít ha két ember nem közömbös egymásnak..
2013. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó, én ismerek egy olyan párt, ahol 18 évesen eljegyezték a lányt, 1-2 év múlva félrelépett, szétmentek, a srác visszakérte a gyűrűt, a lány meg akarta tartani, hát kifizette, megtartotta. Pár év múlva megint összejöttek, újabb gyűrű, megint szétmentek a lány miatt, megint megtartotta a gyűrűt. Azóta megint eltelt vagy 2 év, most 25 a leányzó és újra együtt vannak. A férfi 30 éves lesz idén. Hát, szerintünk a válasz biztos igen lenne... Szerintem meg csak a töltött káposzta lesz jobb, ha felmelegítik. 25N
2013. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!