Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rendelt már valaki a karikagyu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Rendelt már valaki a karikagyurugyarto.hu oldalról gyűrűt? Vagy esetleg más oldalról?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok a gyűrűkről? Nem gagyik?

Meg érdekelnének tapasztalatok úgy általában az online gyűrű vásárlásról.

Nagyon "becsapós" így "látatlanban" gyűrűt venni?


2014. márc. 21. 19:16
 1/6 anonim válasza:
Üdv! Először azt kérdezném hogy milyen gyűrűt szeretnél? Mert én a Topékszerek oldalról rendeltem, de minden probléma nélkül megjött...Ezen az oldalon nincsenek arany és eljegyzési gyűrűk...
2014. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 éve kaptam eljegyzési gyűrűt ,erről az oldalról lett rendelve.

Semmi gond nem volt velük, még előbb is jött meg mint írták szép díszdobozban.

Annyi, hogy a vékonyság miatt ha munka miatt nagyon használja a párod a kezét akkor eléggé deformálódik , nem marad kerek.

2014. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Eljegyzési gyűrűt szeretnék venni

2. válaszolónak: Tényleg olyan vékonyak? Nem tűnik képről olyannak...legalábbis nem mindegyik. Persze láttam vékony típusúakat is. De akkor mindegyik elég vékony ezek szerint? :(

2014. márc. 21. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én biztos, hogy nem vennék látatlanban gyűrűt. Pláne nem eljegyzésit, vagy karikagyűrűt. Mi is erről az oldalról néztük ki a gyűrűket. Aztán egyszer, mikor Pesten jártunk, bementünk a szalonjukba. Igaz, hogy "demo" gyűrűk voltak kiállítva, de valahogy mégis máshogy néztek ki, mint a képeken. Mondjuk mi karikagyűrűt néztünk. De azt több helyen is olvastam már, hogy azért az ilyen fényképek nem kicsit fel vannak turbózva.
2014. márc. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én gyűrűmet a párom a www.ebay.com - ról rendelte nekem.


[link]



30/n

2014. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen vékonyak, de csak nézd meg a súlyt, szinte mindegyik 1 vagy 2 grammos, ebből lehet tudni, hogy vékonyak, nem nehezek.
2014. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!