Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen a ti álom eljegyzésetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a ti álom eljegyzésetek?

Figyelt kérdés

Hogyan kérnétek meg a kedveseteket?

Milyennek képzelitek?

Az is érdekel, ha már megtörtént.



2014. ápr. 3. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Nincsen semmi különleges kívánságom.

Nekem az mindenképpen fontos, hogy kettesben történjen, tehát ne egy étteremben, ne egy családi összejövetelen.

A legnagyobb meglepetés nekem az lenne, ha egy teljesen hétköznapi helyzetben történne meg.

A meghittség, az érzések sokkal fontosabbak, mint a felhajtás.

2014. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
nekem az az álmom, hogy egyszer meg is lehessen tenni, hogy eljegyzem a páromat. :) ennyivel bőven beérném.
2014. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Hetvegen reggel ebredezes, odabujas, cirogatas kozben hallani, hogy orokke velem akar lenni es legyek a felesege. Ez a legjobb!!

En egy megrendezett, leterdelos vagy nyilvanos lanykerestol rendesen sikitofraszt kapnek, abszolut nem vagyok az a fajta, aki ertekelne. Egy meghitt, kettesben, oszinten, a pillanat oromeben tortent lanykeres nekem 1000x szebb!

2014. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Kettesben egy hajón naplementekor.
2014. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Szex után,amikor összebújunk az ágyban, felteszi a nagy kérdést. Nekem nem kell ünnepélyes hangulat sem,vagy szép hely.
2014. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Váratlanul érjen és magától tegye meg a párom. De jó lenne valami romantikus légkör :)
2014. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk úgy zajlott, hogy a férjem szándékosan veszekedést generált, ismer már jól, tudja hogy mivel lehet kiakasztani. Amikor már magamon kívül voltam a dühtől és elkezdtem hisztizni, akkor elővette a gyűrűt és azt mondta "akkor is szeretlek, ha hülye vagy". :D


Szerintem ez így volt tökéletes. :)

2014. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Úgy vélekedem, mint az első válaszoló. Annak örülnék a legjobban, ha meglepne egy teljesen hétköznapi szituációban.


27/n

2014. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben, egy utazás alkalmával egy szép helyen. Így is történt, bár maga a gesztus a lényeg, tehát igazából a hely mindegy volt.
2014. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
minden klisétől mentes és őszinte.
2014. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!