Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy kepzelsz el egy "alom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kepzelsz el egy "alom" eljegyzest? Hogy szeretned, hogy a parod megkerjen? Hogy szererned megkerni a parod?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
mindenkeppen ekezetekkel es nem nelkule
2012. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Egy nyugalmas, kettesben töltött hétköznapon, vagy a kanapén ülve, vagy egy kirándulás közben. Semmi sallang, semmi csicsa, semmi közönség, semmi nyál, semmi idióta kreatív ötlet (alapjáraton kreatív alkat vagyok meg szeretem a bohókás dolgokat, de a lánykérés legyen ünnepélyesebb és romantikusabb... nem kindertojás-gurigában szeretném kapni meg sütibe sütve).
2012. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Amilyen volt, az volt az álom :) Holdvilág-ároknál, kirándulás közben, gyönyörű környezetben, közönség nélkül :)
2012. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Vagy valamelyik őrült természetjáró túránk közben, vagy egy nyugis szombat reggel, amikor nem kell felkelni, ébredés után, összebújva az ágyban. Egy biztos: a humor nem fog hiányozni a dologból, ahogy ismerem a pasimat... :)
2012. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Valami nagyon hétköznapi módon, kettesben, romantikusan. Semmiképp sem nagy felhajtással. Házasságkötéshez sem álmodok feltűnést és nagy hepajt. Lehet én vagyok a ritka nagy kivétel, de nem vonzanak az ilyen művi szituációk. Nekem fontosabb egy kapcsolatban, hogy harmonikusan együttéljünk, szeressük egymást. Életem legszebb napja sem eljegyzés vagy lakodalom lesz... Az emberek többsége ezzel éppen ellenkezőleg van, tudom. Ez van, nem vagyunk egyformák.
2012. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha másodszor is megérem, hogy valaki megkéri a kezem, akkor nekem tök mindegy lenne, csak ne sejtsek meg semmit előre. Teljes meglepetés legyen.
2012. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehetőleg minden sallang nélkül, gyűrű nélkül, azt majd kiválasztjuk együtt. Olyan "mi lenne, ha összeházasodnánk" jelleggel. Nem szeretem a színpadiasságot és a váratlan dolgokat se.
2012. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Egy óriáskerék tetején kérte meg a párom a kezemet. Az volt a "kérésem" előtte, hogy meglepetés legyen.

A várttal ellentétben (ami az volt, hogy majd elsírom magam, rippadozok stb.) köpni, nyelni nem tudtam, persze nagyon boldog voltam, csak valahogy teljesen más volt a rakcióm, mint amire számítottam...:) Ez így tökéletes volt nekem...

2012. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

8-as, mi az a "rippadozás"????


Nem szenyaságból, de tényleg érdekel, mert nem ismerem a szót.

2012. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a pontszámokból ítélve úgy látom, megint nem született helyes válasz... :D
2012. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!