Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha meg akarjuk kérni a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg akarjuk kérni a lányt a szüleitől, akkor ez hogyan történjen, hogy eléggé intelligens legyen? Kell-e vinni ebben az esetben virágot a leendő anyósnak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén, egyszerűen, normálisan, a tiszteletet megadva, de mindenféle pózolás nélkül. Mondjuk annyi extra lehet, hogy vegyél fel öltönyt v. valami ünnepélyesebb ruhát.


Én így tettem, ill. igen, vittem virágot az anyósomnak (akkor még leendő anyós) és tök jól sikerült!


Bátorság, menni fog.


Te voltál az, aki arról beszélt egy másik kérdésnél, hogy sokat agyal a nősülésen?

2008. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és nem én voltam.
2008. júl. 24. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Ha lehet, írd meg, hogy hogyan sikerült.
2008. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
1 virágot vigyél a leendő anyósnak (esetleg a párodnak is) és az apósjelöltnek meg talán egy bort
2008. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk nem kért el a párom az anyukámtól :(
2008. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
21.-edik század ember! Nem szükséges elkérned. Ez a 20. század elején volt még a félfeudális Magyarországon. Amikor még egy lány az apja meg anyja tulajdona volt. Szerintem csapj egy bulit , mondj egy tósztot és engedd hogy spejzoljanak a nyugdijasok :D :D :D :D
2010. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!