Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az miért van hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Need the smiley kérdése:

Az miért van hogy ha nem vagyok a jegyessemmel akkor megakarom csalni de amikor ott vagyok egy lánnyal akkor meg nem akarom megcsalni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Inkább bontsd fel az eljegyzést.
2014. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezt neked kellene tudni megválaszolni. Itt mi csak tippelgetni tudnánk.
2014. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Én férfi létemre azt mondom, hogy kíméld meg magadtól a lányt. Több okból is ez a véleményem, de ezeket most nem részletezem.
2014. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2014. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
tedd fel magadban a kérdést miért jut eszedbe a gondolat hogy meg akarod egyáltalán csalni.A felmerülő problémákat érdemes vele megbeszélni,mitől van benned hiányérzet,ha van bármilyen téren is.Mert az hogy mégsem tudod megcsalni azt jelenti hogy szereted,tehát érdemes ezért a kapcsolatért küzdeni,kiállni mellette.
2014. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: bontsd fel az eljegyzést és hagy, hogy a jegyesed egy normális párt találjon magának helyetted!
2014. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy, hogy megcsalnád? Ezt tisztázd magadban. Mi ezt nem tudhatjuk helyetted.
2014. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mocorog a bré?
2014. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de a helyedben várnék még a házassággal. Vagy éretlen vagy hozzá, vagy nem a megfelelő partner van még melletted.
2014. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval már többször eljutottál idáig, hogy "ott legyél egy lánnyal"?

Meddig akarod megjátszani magad? Szerintem nem szúrj ki a csajoddal, hogy ámítod ilyen baromságokkal, mint a jegyesség!

Magaddal se szúrj ki, szakíts vele és aztán annyi nőt dugjatsz, amennyit akarsz!

2014. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!