Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, alakult már úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, alakult már úgy a helyzet hogy a meglepetésnek szánt eljegyzési (köves) gyűrűt nem fogadtátok el, vagy visszaadtátok? Következmény?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a nem köves eljegyzési gyűrűt nem lehet visszaadni? Egyébként igen. Következmény:szakítás, részemről
2010. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de aki nemet mond az nem szereti a párját, nem vele képzeli a jövőjét,szerintem legalábbis.. úgyhogy ezt észre lehet venni a férfi részéről és apróbb jelekből le lehet szűrni ki az aki nemet mond
2010. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A következmény: sértődés hosssszúúúúúúúú.Megőrjített vele. aztán mondvacsinált okból szakítás
2010. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Engem még nem kértek meg, de ha nem tetszik, visszaadnám, mert

1. ha ránéznék, mindig eszembe jutna, hogy azt HAZUDTAM, hogy tetszik

2. ha valaki köves gyűrűt adna, kiderülne, hogy nem ismer. Nem szeretném, hogy azt higgye, "megvehet", mint valami marhát.

3. sokkal romantikusabb, ha ilyen kis gagyi müzlisdobozban található gyűrűt húznak az ujjamra. (Legalábbis nekem ez az álmom!):D

2010. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

köves gyűrűt én visszadnám,1 gyürü nem gyürü,menjünk,vegyünk helyette 2-t,karikát,szépet

ha megsértődik,akkor megsértődik,örökre szol a gyürü,miért nem puhatolozta ki előtte,hogy akarok-e köves gyürüt...

2010. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ez volt a baj, hogy egyáltalán nem is próbálta megtudni, hogy akarom-e, csak úgy a kezembe nyomta, annak ellenére, hogy a kapcsolatunk mindennek nevezhető volt, csak felhőtlennek nem...
2010. jan. 4. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én a karikagyűrűk híve vagyok,én szerencsére azt kaptam,együtt választottuk,de ha esetleg úgy alakult volna h köveset vesz,és csak nekem,és meglepiként csinálja az egészet,én nem lettem volna akkora köcsög h nem fogadom l,mivel szeretem a párom.
2010. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: a Te eseted más. Én már szakítottam előtte a párommal, rég be akartam fejezni a kapcsolatot, amit egyértelműen a tudomására hoztam, de ezt nem volt hajlandó tudomásul venni. Üldözött, zaklatott, végül kikönyörgött egy találkozót, hogy feltétlenül beszélnünk kell és akkor egyszerűen a kezembe nyomta a gyűrűt, mondván hogy Karácsonyra szánta. Egyszerűen nem is értem, hogy gondolta hogy egy gyűrűtől majd minden megváltozik.
2010. jan. 5. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottatok akkor már mindegy,nem? Ne stresszeldd magad ezen,te lezártad,idő kérdése neki mikor esik le végre. A gyűrűt gondolom nem fogadtad el(minek ha szakítottál?),így szerintem meg is oldódott a helyzet.Ne hagydd zsarolni magad,és azt se hogy ezzel édesgessen vissza.
2010. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!