Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 3 év után sem tudom biztosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után sem tudom biztosan, hogy ő-e az igazi. Álmomban néha elhúzódok tőle és néha negatívan is vélekedek róla mások előtt, sajnos. Amúgy vannak kölcsönös örömöt adó elfoglaltságaink és boldog pillanatok. Hogyan hallom meg a belső hangom?

Figyelt kérdés
Eleinte vad szerelem, most lenyugodott, többnyire békés, tiszteletbeli kapcsolat, együtt élés. Tudom, hogy nagyon jó ember a barátnőm (21), empatikus, érzelemteli, és odavan értem. Én is szeretem, csak valahogy valamit hiányolok. Azt hittem egy egyhetes távollét után jobban fog hiányozni. Nem vágyom másra, csak olyan elképzelésem volt évekkel ezelőtt, hogy majd csak érezni fogom egyszer megingadhatatlan bizonyossággal, hogy mondjuk eljött az ideje megkérni a kezét... 26/f.

2014. júl. 16. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

szerintem ezt mind2-en olvassátok el és alkalmazzátok és legyetek boldogok :) sok sikert!


21F

2014. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan úgy van ahogy elképzelted évekkel ezelőtt, azaz érezni fogod megingadhatatlan bizonyossággal, hogy "igen, ő az aki kell nekem, más nem". Mivel ezt most nem érzed, az is lehet, hogy ez "csupán" egy szép szerelem, ami idővel elmúlik majd, a kapcsolat pedig egyszer lezárul és utána valamikor valahol találkozol valakivel, akinél jön ez az érzés. Nem azt mondom, hogy biztos, hogy így lesz, de nekem pl. a férjem előtt volt két szerelem az életemben ahol csupán azt éreztem amit most te. Aztán már közel a harminchoz találkoztam a férjemmel, amikor is elsöprő volt az érzelem és teljes volt a bizonyosság. Az előbbihez 10 évig sem mentem hozzá, a férjemnek meg 8 hónap után igent mondtam. Ez a különbség.
2014. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ajaj... ez a kapcsolat részedről leült.

..ez még nem is lenne baj, de nagy összegbe fogadok az életet ismerve(magamból kiindulva) hogy előbb-utóbb csajozni fogsz a barátnőd mellett. és akkor annyi.


Lángoló, mindent elsöprő szerelem kell, amikor hónapokig nem vagy magadnál, nem eszel, nem iszol, csak a barátnőd érdekel. .. ez is elmúlik, de nyoma marad.


szóval nem irigyellek...(a barátnődet meg pláne)

2014. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
KEdves utolsó! Ritka ember vagy ezen az oldalon! Nagyon szépen megfogalmaztad :)
2014. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Vagyis kedves második
2014. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A szeretetnyelves könyvet olvastam már, elvileg ő is, talán fel kéne frissíteni - valóban! Köszi a tanácsokat!

Nem tudom képes lennék-e szakítani vele, annyi közös élmény köt már össze, jól kijövünk egymással, és tudom, hogy elviselhetetlen fájdalmat okoznék vele neki.

Azt hiszem jó lenne visszavonulni a világ elől egy időre és gondolkodnom, csak jelen kötelezettségeimnél ezt nem tehetem meg?!

2014. júl. 16. 16:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az össze költözés átka :) Csináljatok olyan közös programot amit eddig még nem, próbáljátok felidézni a közös első szép pillanatokat
2014. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szereted ezt a lányt. Nem vagy belé szerelmes, és azért van hiányérzeted. Egyértelműen nem ő az igazi, különben most is halálosan lángolóan szerelmes lennél és egy csepp kétséged sem lenne, sem hiányérzeted.
2014. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hogy elviselhetetlen fájdalmat okoznál neki a szakítással...


De szerinted az mennyivel jobb, ha kb sajnálatból vele maradsz, vagy csak mert neki fájna a szakítás? Őt is becsapod, és meg is alázod ezzel, mert te már nem szereted, csak az emlékekhez ragaszkodsz.

2014. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Minél tovább húzod, annál nehezebb lesz a szakítás.

Engedd el őt, még fiatal, 21 éves, ne várd meg, míg 31 lesz, mert akkor a nők már nehezebben találnak társat.

2014. júl. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!