Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom meglepetésből akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meglepetésből akarja megkérni a kezem. Erről már évek óta szó van. A családom már időszerűnek tartja, amit nyíltan a tudtomra adnak. Hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

Igazából ennyi év után már szerintem is időszerű lenne, párom nem akar róla beszéli, nem akarja a meglepetést elrontani.

Azért nem hozom fel soha nehogy épp nemsokára és akkor elcsesszem...

A családom eléggé rákattant a témára, hogy "mikor már, mikor már.."

Valahol meg vagyok sértődve, mert igazuk van.

Mármint a páromra vagyok megsértődve...

De persze ha kérdi mi baj, akkor nem mondhatom el, nehogy "elcsesszem a meglepetést"...


Mégis még meddig tartsam a szám?


Azt én se szeretném ha elérkeznénk oda, olyan lenne, hogy "ja biztos azért mert múlt héten szó volt róla..."


2014. júl. 25. 18:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Igazából azért vagyok megsértődve a páromra, mert már unom ,hogy folyton ezen témázgat a család, és egyre inkább úgy érzem legyünk már túl rajta, akkor leállnak vele!

Unom, hogy ez miatt ennyi hülyeséget kell hallgatnom!

Meg a folyamatos kombinálgatás "biztos nem akarja..." és soroljam...

2014. júl. 25. 18:29
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Mióta jártok? Amúgy érdemes átgondolnod hogy nem csak hiteget ezzel a meglepetéssel. Beszéld meg vele ideje tisztáznátok hogy ki mit akar a kapcsolattól, ha te házasságot gyereket szeretnél ne hagyd hogy húzza az idődet.
2014. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ugyanezt szeretné állítása szerint, évre tudjuk mikor akarunk házasodni. 5 éve járunk.
2014. júl. 25. 18:37
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Igen de mint tudod mondani sokmindent lehet. Van munkátok? Hány évesek vagytok? Mikorra tűztétek ki az esküvőt?
2014. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

1. Biztos, hogy el akar venni? Ha nagy nehezen kegyeskedik eljegyezni Téged, akkor az esküvő mikor lesz? Mielőtt nyugdíjba mentek?

2. Ez már soha a büdös életben nem lesz meglepetés, de legalább mindig rossz szájízzel fogsz rá gondolni.

3. Semeddig se tartsd a szád. Kérdezz rá.

Te nem érzd, hogy vmi nem stimmel? Esetleg egy 10 karátos gyémánt eljegyzési gyűrűre gyűjt? Egyedül akkor tudnám megérteni...

2014. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Scream85 ***** válasza:
36%

Én most OFF-olok:


Minek sürgetni szegény srácot? És ráadásul nem is te sürgeted, hanem a családod.

Majd ha úgy érzi itt az idő, akkor megkér.

Aztán ha véletlenül a fülébe jut, hogy a szüleid mennyire sürgetnék, azzal meg csak még inkább elodázhatod az időpontot

2014. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy megsértődve, mert a családod előírja neki, hogy kérjen meg??


Azután majd ugyanígy folytatódik, hogy

- mikor vesz már el?

- mikor lesz már az esküvő?

- mikor lesz már unoka?

- mikor válsz már el?

stb...

2014. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Első körben a családodat le kell állítani. Semmi közük ahhoz, hogy te kivel és hogyan élsz. Ha nem állítod le őket, akkor egész éketedben ők fognak irányítani. Nekik fogsz szülni? Miattuk elválni? Tán velük fogod megbeszélni a legbelsőbb magánügyeidet, netán a szexuális szokásaidat is?


Érted? Talán azért nem akar a pasid elvenni, mert ennyire kényszerítőznek vele. Nem csak mások, te is.

2014. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Üljetek le a pároddal megbeszélni, hogy mik a jövőbeli tervek. Ha szeretnétek házasodni, akkor találjatok egy időpontot (pl. jövő nyár) és jelentsétek be a szülőknél, hogy jövő nyáron összeházasodunk. Ennyi, nem kell túlvariálni. Így igaz nem lesz "meglepi" a lánykérés, de az eljegyzés nem is arról szól.
2014. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Most nagyon le leszek pontozva, de...

Mi is tervezzük a párommal. Ő is meglepetésnek szeretné, de szeretné, és tervezi is a közös jövőt. Mégis addig-addig húzta, míg meguntam, és kb 2 hete, amikor szóba került a téma, mert baráti körben történt eljegyzés, akkor viccesen megjegyeztem neki, hogy ugye, ő is tervezi a közeljövőben? Mondta, hogy igen. Mondtam neki, hogy akkor úgy tervezzen, hogy ha elveszítem a türelmemet, akkor én fogom megtenni, és én kérem meg az ő kezét. Mondta, hogy az jaj, de ciki lenne. Eddig vicceskedve beszéltük, ekkor átváltottam "komoly" hangnemre: a türelmem a következő évig tart. Ha addig nem kérsz meg, utána én foglak, és mindenkinek elmesélem.

Persze elröhögtük utána, de azt hiszem, vette a lapot.

Úgy gondolom, hogy ennyi együtt járás után már tudni illik, hogy akarom a másikat házastársamul. Ha igen, és én vagyok a pasi, akkor megkérem. Ha nem, akkor legyen bennem gerinc, és mondjam meg, hogy nem akarlak elvenni, Maris. Mi lenne, ha rákérdeznél a párodnál?

2014. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!