Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két éve együtt élek a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polexina kérdése:

Két éve együtt élek a szerelmemmel, aki 38 éves. Én 33 éves nő vagyok. Lassan időszerűnek érzem, hogy gyermeket vállaljak. A párom úgy tesz, mint aki erre még ráér, sőt beszélni sem akar róla. Félek, milyen lesz így, lesz-e közös jövőnk?

Figyelt kérdés
Engem ez nagyon bánt.Erőltetésnek számít ez ennyi évesen?

2013. ápr. 7. 16:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Gyerek csináláshoz két ember kell, ahogy a felneveléséhez is. Amíg az egyik fél nem akar gyereket addig kár is erőltetni a baba dolgot, mert abból semmi jó dolog nem fog származni ha az egyik akarja a másik nem..
2013. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%
2-es! Hát, ez nagy hülyeség, amit válaszoltál!
2013. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

Én megértelek, meg igen csak időszerű ez a téma a Ti korotokban. Szerintem sunnyog a pasi, vagy egyáltalán nem akar, vagy nem biztos az érzésiben.

Adj ultimátumot, annak nincs értelme, hogy húzza az időt és pár év múlva nyőgje ki, hogy nem akar gyereket, jobb ezt tisztázni, Te sem leszel már fiatalabb. Nem azt mondom, hogy nincs már időd egyáltalán, ha pl az anyagiak vagy egyéb más racionális ok van a háttérben, de ha semmi csak a majd akarok, majd talán, arra nem érdemes várni szerintem.

Szerintem egy nő, aki gyereket akar nem fog tudni úgy élni, hogy nem lesz, mert a pasi nem akart, bánnád örök életedre, sok pasinak tényleg csak az kell, hogy seggberugják, mert maguk sem tudják mit akarnak

2013. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
Vagy a gyerekröl vagy erröl a "szerelmedröl" le kell mondanod.
2013. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Te tudhatod, hogy mit mondott pontosan. Én két év után még nem vállalnék senkivel gyereket, de ez csak az én magán véleményem, viszont lehet a párod is így gondolkodik. Én 29 voltam mikor összejöttem a férjemmel, 34 mikor szültem, nekem kellett ennyi idő míg elmúlt a rózsaszín köd, valójában láttam milyen ember, mit tudunk egymással kezdeni és így gyereket vállalni. Még szerintem te is ráérsz 1-2 évet.
2013. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez egy elég komoly kérdés, egyáltalán nem akar, vagy csak még most nem?
2013. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%
Szerintem ne add fel!Még természetesen lehet közös jövőtök,ha leültök beszélgetni.Vegyetek át mindent,ki mit tervez,csak hogy tudd,mire számíthatsz.Aztán mérlegeld a dolgot.Ha nem szeetne gyermeket,te pedig igen,egyételmű a dolog..
2013. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát ha azt nézzük ő rá is ér, mondjuk neked sem olyan sürgős még. Amúgy beszéljétek meg aztán döntsd el mi legyen. Erre itt nem kapsz választ.
2013. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

a korban már bőven benne vagytok. gondolom egzisztenciálisan is tartotok már ott, h gyermeket vállaljatok.


beszélgess vele erről nyíltan, ne hagyd, h kitérjen a válaszadás elől. biztosítsd, h nem haragszol meg, ha ő nem szeretne apa lenni, viszont te szeretnél anya lenni. ha nem egyeznek a terveitek, akkor ne raboljátok egymás idejét a továbbiakban. ezt így érzem korrektnek.

2013. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

Jaj, sok sok ilyen történetet hallottam, hogy az asszony meggyözte a ferjet, aki beadta a derekat!

De abba aztan semmi köszönet nem volt , a beadta a derekat az azt jelenti , hogy fanyalogva, de beleegyezett, de aztan mikor baj volt segitseg kellett hozzavagta a nö fejehez mindig vegsö soron " te akartad"stb es ezzel a gyerek eletet is elrontotta, mert ez a te akartad hozzaallas megmarad, az esetek zömében, ha nem is mindegyikben.

Ha a ferfi nem ker meg hogy szülj, ne tedd, mert egy kinlódas lesz az egesz elete a mamának es babának, a ferfi keveset fog segiteni es erzelmileg tavolsagtartóbb lesz

2013. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!