Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Titeket hogyan kértek meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogyan kértek meg?

Figyelt kérdés
Sztorikra lennék kiváncsi. :)
2014. okt. 8. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Ugy ahogy most en teged:kerlek szepen lapozz viszabb 1.2. Oldalt az oldalon mert ebbol mar napi szinten tesznek fel kerdest!
2014. okt. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön voltam gyakorlaton 3 hónapig. Amikor hazarepültem, a reptéren várt, csak ő jött elém. Volt nála egy gyönyörű csokor és egy üdvözlő tábla, amit megfordított amire odaértem hozzá. Csakhogy annyira örültem neki, hogy akkor azt már nem figyeltem. Kb 3 perce öleltem, mikor rápillantottam, és már nem az "Üdv itthon Szerelmem!" szöveg volt, hanem "Leszel a feleségem?". Az addigi öröm megszázszorosodott, mikor letérdelt, azt hittem elájulok. :) Ennek már 4 éve, azóta házasok vagyunk.
2014. okt. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Elutaztunk a kedvenc városomba, Pécsre egy hosszú hétvégére. Első este, mikor sétáltunk a belvárosban, mondta, h van egy meglepetése, de ahhoz meg kell keresnünk azt az utcát, ahol a sok lakat van (a szerelmesek teszik oda, elvileg, akik oda lakatot tesznek, azok örökre együtt maradnak - ez nyilván mese, de cuki). :) Megtaláltuk az utcát, mondta, h hát ő hozott egy lakatot és tegyük fel. Kerestünk neki egy helyet, belevéstük a kulccsal a monogramunkat, felakasztottuk. Én már ettől kész voltam, aztán közölte, h van még valami, matatott egy kicsit a táskájában és előkapott egy gyűrűs dobozt. Fogalmam sincs, mit mondott, hogy mondta, csak az érzésre emlékszem, meg arra, hogy először nem igent mondtam, hanem hogy "Dehülyevaaagy!". :D Ennek már 4 éve és szeptemberben volt a 3. házassági évfordulónk. :)
2014. okt. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam, és úgy tudtam, hogy a párom szintúgy. 60 km-re kellett lennie, még beszéltünk is telefonon és ecsetelte, hogy éppen mit csinál. Amikor kiléptem a munkahelyem ajtaján egy jóvágású pasit pillantottam meg az út túloldalán. Mivel egy hosszú sétány vezet ki az útig, ezért nem volt felismerhető, hogy ő az, de az öltöny és a jó beállás már akkor látszott. Aztán közeledve felismertem, de még mindig nem esett le a tantusz. Azt hittem, hogy meg akart lepni azzal, hogy értem jön, ne kelljen buszozzak haza. Azon nem is gondolkoztam, hogy miért nincs munkában, mert ő később végez, plusz miért van öltönyben :P Megpuszilt, én megöleltem erre ő rapid mód letérdelt :D A meglepetéstől el is felejtettem válaszolni, rá kellett kérdeznie mégegyszer.:)
2014. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is Pécsen kértek meg, csak nem a lakatkapunál :D

Ott, ahol életünkben először találkoztunk.

Emlékszem, hogy már az is meglepetés volt, hogy ott van, épp egy nehéz nap végén voltam, sétáltam hazafelé, és elmentem amellett a hely mellett, ahol először találkoztunk, és ő ott állt. Másik városban kellett volna lennie épp akkor :D szóval már ez is meglepi volt nekem, nagyon örültem neki. Ahogy megölelt, éreztem a dzsekin át is, hogy nagyon ver a szíve, azt gondoltam futott, de nem. Matatott a zsebében, majd picit eltolt magától és ott az utca közepén letérdelt és megkért. Én sem igent mondtam először, hanem azt, hogy "a-haaa" és vigyorogtam :D tök jó volt.

2014. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
mire?
2014. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy óriáskerék tetején...A gyűrű majdnem leesett, én meg csak egy "basszust" tudtam kinyögni. És még lent sem bírtam megszólalni.

Jövő nyáron lesz az esküvőnk.

2014. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel akkor 1 hónapja voltunk együtt. Kitalálta hogy vegyünk egymásnak ajándékba gyűrűt. Aggódott a méret miatt, ezért mondta el, hogy ajándékba ezt szeretne. El is mentünk, megvettük egymásnak, majd szerettem volna elkérni, de nem adta oda. Azt mondta később.

Közben átmentünk hozzá, összepakolni pár dolgot, mert a velencei tóhoz készültünk, akkor akart bemutatni a haverjainak. Mikor átértünk hozzájuk, a nappaliban elém térdelt:), elmondta hogy én vagyok élete szerelme, és velem akarja leélni az életét, és megkérdezte hozzámegyek e feleségül. Igent mondtam. Másfél év után házasodtunk. Pont 2 hónap múlva lesz a 3. házassági évfordulónk.:)

2014. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22 évesek voltunk, szexeltünk és közben, vagy a végén?? hát nem túl romantikus :-) 4 év múlva házasodtunk, 2 éve házasok vagyunk
2014. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mivel teljesen egyedileg tervezett és készíttetett smaragd gyűrűt kaptam (az oldalán apró gyémántokkal), a méretet levették az ujjamról, így természetesen tudtam, h meg fogja kérni a kezemet, de a gyűrű elkészülését későbbre tudtam, így váratlanul ért, hogy pont aznap kérte meg a kezemet. Nagyon forró nyári nap volt (most augusztusban), párom kitalálta, hogy menjünk el Hajdúszoboszlóra a fürdőbe, mert a forróságot ott könnyebb "túlélni", ráadásul egyikőnk sem volt még ott. Pont dél körül értünk oda, bementünk egy szép kis étterembe, ahol letérdelt, énekelt nekem, és megkérte a kezemet :). A pincérekkel meg volt beszélve, egyből hozták a behűtött pezsgőt :). Az esküvőnk jövőre lesz augusztusban. A ruhám már megvan, megvettem (Enzoani),eljegyzésünkkor a családdal kaptam igazgyöngy nyakláncot és fülbevalót,így ezt fogom ékszerként a ruhához viselni, a menyecskeruha is ki van választva :)

Legfőbb teendőm a teremdíszítésen,tortán gondolkozni, minden mást már megszerveztünk :D

2014. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!