Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lassan megkéri a kezem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan megkéri a kezem? Tiéteket hogy kérték meg? Beszéltetek róla? 23/L

Figyelt kérdés
Csómót beszélgetünk erről a szerelmemmel, fél éve együtt vagyunk, de több ideje ismerjük egymást. Lassan amúgyis ideje lenne, nem vagyunk már olyan hihetetlenül fiatalok. Múltkor nézegettünk gyűrűket is, mondtam melyik tetszik, talán vette a célzást. Útban van a baba, szóval szerintem okés a dolog. Szerintetek? Vélemények? Tiéteket hogy kréték meg? :) 23/L

2014. szept. 7. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés. A férfiak nem értik a célzást. Mondd ki.

"Drágám, mikor házasodunk össze?"

2014. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek egy kis korrekcióval igaza van: A férfiak nem akarják érteni a célzást. Mikor házasodunk össze? tessék megkérdezni.
2014. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Az enyém nem kérte meg soha a kezem. Neki így is jó. Szabad nő azóta is.
2014. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hat errol meg a gyerek tervezese elott kellett volna beszelni, de nem csak nagy vonalakban, hanem konkretan.
2014. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Két apróság ragadta meg a figyelmem:

1, fél éve vagytok együtt, de már jön a baba és már házasodnátok... ahamm

2, szóval te 23 évesen már nem vagy fiatal, már kiégtél, már nem akarsz semmit az élettől...


Hát végül is mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.

Amúgy egyesnek igaza van, a férfiakból gyárilag hiányoznak azok a kis antennák amik a "jelzéseket/utalásokat" veszik. Mond meg neki konkrétan mit akarsz, aztán majd mond rá valamit.

2014. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 hónapja volt. 6 éve vagyunk együtt és több mint 2 éve együtt élünk (albérletben). Sokat beszélgettünk a közös jövőről és mondta, hogy mindenképpen szeretné ha egyszer a felesége lennék. Aztán még később is szóba került a dolog és elkezdtük együtt nézegetni a gyűrűket. Ezt követően kiválasztottuk a megfelelő gyűrűt, megrendeltük, ő lefoglalt egy időpontot egy Budapest panoráma sétarepülésre, és a repülés után kérte meg a kezemet. 23/N 29/F


A véleményem az, hogy fél év nem egy túl hosszú idő viszont ha már úton van a baba akkor teljesen mindegy, csak azt nem értem ha vágysz az eljegyzésre, esküvőre, akkor miért nem beszéltétek meg ezt is őszintén? A férfiak nem értik a célzást, mondd el neki egyértelműen, hogy mit szeretnél ha biztosra akarsz menni. :)

2014. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Úzban van a baba és célozgatni kell? Miért nem beszélitek meg?
2014. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Jól belecsaptatok a lecsóba!

Én igazán nem vagyok régimódi, de azt gondolom, hogy a gyerek előtt kellene a házasságnak megtörténnie.

Fél év pedig nem sok...

2014. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem értem a dolgot. Ha terveztétek a babát, miért nem beszéltétek meg előtte? Ha nem terveztétek, miért nem beszéltetek róla akkor, amikor megtudtátok?


Szerintem elég baj, hogy közös gyereketek lesz, együtt akarjátok leélni az életeteket (??) és egy ilyen dolgot nem tudtok megbeszélni.

2014. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok. 32 éves. Nem érzem magam elkésve semmiről. A csillagokat lehoznám az égből ha igent mondana. Tettem rá többször konkrét és burkolt célzást is.
2014. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!