Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon nagyon nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon nem tetszik a gyuru amivel megkertek. Meg merjem mondani a volegenyemnek?

Figyelt kérdés
Volegenyem tegnap megkerte a kezemet. Pontosan tudhatta, hogy milyen tetszene nekem. Legjobb baratnom rajtam keresztul uzente meg, raadasul mindig amikor elmentunk egy ekszerbolt elott mutogattam, hogy ez tetszik az tetszik. Pont annak a 3 dolognak a kombinacioja a gyuru amitol kiszaladok a vilagbol. 1.Voros ko van benne. Gyulolom a voroset, pirosat minden formajaban. 2. A ko korul pont olyan a foglalat ami az egyetlen fajta ami nem tetszik. Ezt nem tudom elmagyarazni, latni kellene. 3. Arany. Gyulolom az aranyat. Parom tudja, hogy a kek a kedvenc szinem. Amikor elsetaltunk ekszerbolt elott, es rabokott egy gyurure megjegyezteme, hogy "szivem tudod hogy sose hordanek aranyat." "Egy kek koves gyuru volna az almom" " fujj de ronda az a voros ko sose vennem fel" Nagyon orulok neki, de kicsit rafagyott az arconra a mosoly, mikor meglattam. Merjek szolni? Eleg rossz 24 evesen aranyat hordani. Kb 50-nek erzem magam vele, plane ezzek a ronda rubin kovel. Mit tennetek hasonlo helyzetben?
2014. okt. 20. 08:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
61%
Add vissza, jobban jár a vőlegényed nélküled.
2014. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
84%
Hát én bar már van gyűrűnk,de ha annak idején függönykarikával kéri meg a párom a kezem,annak is nagyon örülltem volna mert annyira szeretem!
2014. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúr isten. Szerintem menjetek el együtt és cseréljétek vissza
2014. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
93%

:-o micsoda probléma..

Menjetek vissza, kicserélik, azonos értékűre.

2014. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim válasza:
75%

Hát így jártál..

Nem tudom mondjad e,nekem nem esne jól megmondom őszintén,de talán megérteném,mivel szeretem a párom.Hogy a te párod hogy reagálna azt nem tudom.Te ismered,nem tudhatjuk mennyire sértődös.

2014. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbantani nagyon szerelmes vagyok bele. De egyszeruen feloltozni nem tud normalisan egyedul. Nem vagyok nagyigenyu vagy elkenyeztetett de ennyire izlesficamos gyurut eletemben nem lattam meg! Valahogy finomat beadom neki. Masodik!en is jobban orulnek egy fuggonykarikanak e helyett, hidd el.
2014. okt. 20. 09:03
 7/75 anonim ***** válasza:
43%

Annyira, de annyira ízlestélül hulye vagy.

Ajándék egy életre szóló szándék kifejezése. Semmi köze nem szabad, hogy legyen a múlandó, változó divathoz. Persze, ezt nyilván bőszült kevélységedben nem érted.

2014. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:
Nem a divathoz alakitom de ha ronda. Nem hordok aranyat mert ocsmany!!!
2014. okt. 20. 09:06
 9/75 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne szivem megbántani ilyennel, hogy nem tetszik a gyűrű. Ne szólj neki! Biztos, hogy nagyon készült a lánykérésre, de sajnos ez most így sikerült. A karikagyűrűt már ketten fogjátok kiválasztani, gondolj erre. :)
2014. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
94%
Lehet nem erre vágytál ..de hátha megszereted azt a gyűrűt . Én is úgy voltam vele ,hogyha a gyűrűmet együtt választjuk a párommal ,biztos nem emellett döntök .. de ezt kaptam Tőle ,aki a mindenem ,az ő döntése volt ,ő választotta nekem ... el nem cserélném semmiért !!! :)
2014. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!