Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj h eletembe kb...

Velem van a baj h eletembe kb 3 ferfira tudtam mondani h vonzonak tartom? Alig tetszik valaki.

Figyelt kérdés
Van parom 7eve,de nem tudom mert nem tetszik nekem senki kulsore,vagyis elvetve!A masnak jokepuek nekem egyaltalan nem azok.
2014. szept. 16. 05:52
 1/10 anonim válasza:
First world problem!Ha van párod,akkor minek kellene hogy más tetszen neked?Nem értem miért kell más pasikkal foglalkozni ha van aki szereted téged és elvilg te is szereted őt?!
2014. szept. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%
Mert segg hülye vagy :))
2014. szept. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha párodat vonzónak tartod, akkor elégedj meg ennyivel.
2014. szept. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs veled semmi baj. Magas a mércéd, vagy a párod típusába tartozó férfiak kevesen vannak.
2014. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj ... Nekem 12 éve van párom és kb pont lesz*rom a többi férfit ... egyszerűen nem érdekelnek . Lehet más lenne a helyzet ,ha szingli lennék ...:D 33/N
2014. szept. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig kevesebb pasi tetszett, mint a velem egykorúaknak... és tök más típusok...
2014. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kevés tetszik, egy kezemen meg tudom számolni, hány tetszett eddig. Pedig 39 vagyok.
2014. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj, pl. nekem még soha az életben egyetlen egy pasi sem tetszett. F
2014. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon kevés pasi tetszik, a mostani huszonéves pasik langyi stílusától meg egyszerűen hányok, és mivel nagy részük így néz ki, baromi ritkán látok olyat, akire azt mondom, hogy jó pasi. Nem tökéletes test meg tökéletes arc kell nekem, csak szeretem a férfias férfiakat, és sajnos egyre kevesebb van belőlük. Viszont van férjem, aki nagyon tetszik, férfias, teljesen az a típus, aki nekem bejön, így én nem látom ezt problémának, baromira nem érdekel, hogy néz ki a többi. Szerintem te is foglalkozz a saját pároddal, ha ő megfelel neked, nincs gond.

N26

2014. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszett életem során csak 1-2 pasi. Nagyon sok mindennek klappolnia kell ahhoz, hogy egyáltalán érdekeljen mint a másik nem képviselője. Mindezt persze múlt időben, mert már férjnél vagyok. Azért csak sikerült megtalálni a számomra tökéletest akiért azért odavagyok :D
2014. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!