Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyik a legtartósabb fém?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legtartósabb fém? (Jeggyűrűnek kell)

Figyelt kérdés

Az arany nem tetszik, az ezüst pedig nem valami tartós

Titánra, orvosi fémre, ilyesmire gondoltunk. Fehéraranyra nincs pénzünk.

Melyiket válasszuk? Tudtok linkelni oldalakat olyan üzletekről, amikkel volt jó tapasztalatotok? Néztem én is párat, de olyan olcsók, hogy félek rossz a minőségük.



2014. nov. 17. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A titán eléggé kopásálló és olcsó. A nemesacél még elég olcsó, 10000 Ft környékén van. Tapasztalatom nincs velük, csak az egyik boltban pont tegnap láttam nemesacél gyűrűket.
2014. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Wolfrámacél :) Nekünk az van, én napi szinten hordom, a férjem nem túl gyakran, a munkája miatt, de az enyémen sincs egy fél karc sem, ugyanolyan fényes, mint amikor megvettük :)Ja, és valami vicces áron szereztük be, azt hiszem, 8000 Ft volt a pár gyűrű :)
2014. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ketteske, hol vettétek?

Én az Ékszer Eshopot néztem, de ott 1-2ezer egy gyűrű, az ilyesmi tényleg ennyire olcsó?

2014. nov. 17. 13:45
 4/9 anonim válasza:
100%

Azt hiszem, mi is ott rendeltük :)

Ilyenünk van:

[link]

Kicsit drágább, mint amire emlékeztem, de élőben is gyönyörű :)

2014. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen fémeknek a kopásállóság mellett pont az áruk is előnyös. Nézd meg a piaci árát 1g aranynak és 1g titánnak, vagy wolfrámacélnak.
2014. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Titán.
2014. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi ketteske. Tehát az Ékszer Eshop megbízható parti?
2014. nov. 17. 14:57
 8/9 anonim válasza:
Igen, abszolút megbízható, legalábbis nekünk nem volt velük problémánk :)
2014. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!