Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen virágból érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virágból érdemes menyasszonyi csokrot csináltatni? Melyik a legtartósabb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
A művirág.
2012. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a virágos hogy a kála bírja legjobban a meleget a strapát.
2012. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kála viszont nincs nyáron. Max. import, de az nagyon csúnya és drága...


Rózsa bírja, ha előtte jól fel van szívatva, meg fel kell drótozni a fejét, és akkor nem kókad le. Liliom is bírja, meg a lisianthus, meg az orchidea, de az drágább kategória. Viszont be lehet tenni fiolába, és akkor bírja. Mindent meg lehet oldani, csak friss virág kell hozzá, amit sok helyen nem adnak sajnos...


-virágos-

2012. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem orchidea, kála is jó, én a rózsát nem szeretem. Amúgy mi mindig friss virágból csináljuk, így bármelyik kibirja!

Meg lehet tartósítót is fűjni rá-

Szintén virágos

2012. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 14. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Kála nálunk nyáron virágzik, csodaszép "fekete", sötétlila, fehér, sárga... színekben pompáznak. Orchidea csak tartósítva bírja a strapát nyáron...

-virágos-termesztő-

2012. máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is van kála az üvegházban, de nem a színes. A színes kála teljesen más kategória, az meg még drágább is, mint a fehér, meg jóval kényesebb is. Orchidea sincs nyáron, csak holland, annak meg 5-6ezer is van egy fürt a nagybanin, hát még akkor mennyi virágboltban? :)


Egyébként nem értem ezt a "tartósítást". Nincs virágtartósító, csak por formában, amit a vízhez kell keverni, de pl. kálához azt se lehet tenni, mert totál szétmarja a szárát. Rózsához pl. oké. Amit meg a csokrokra fújnak spray, az nem tartósító, hanem levélfény. Tartósító spray nem létezik, a levélfénytől meg nem lesz tartósabb. Persze van most valami új, tartósító eljárás, amivel évtizedekig el lehet a csokrot tárolni, és szép is marad, de az drága meg nem szokták csinálni csak úgy.


Kérdező, jobban jársz a rózsával, lizivel, liliommal. Ezek vannak nyáron, és tartósak is, nem mellesleg gyönyörűek. Ha meg félsz, hogy elkókad a melegben, beteszik neked fiolába, csak szólni kell.

2012. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!