Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Majdnem teljesen biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy a születésnapomon szeretné megkérni a kezem? Nem tudja, hogy tudom. Lepődjek meg?

Figyelt kérdés

Szerintetek, ha utólag megkérdezi (szerintem meg fogja), hogy sejtettem-e hazudjak? Vagy mondjam el, hogy igen?

Tudom, hogy az az álma, hogy meglepetés legyen, és tényleg meglepődjek, úgyhogy nem esne neki jól ha igazat mondanék..

De sose szoktam hazudni neki...

Mi a véleményetek?


2014. dec. 7. 10:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

ne magán a cselekedeten lepődj meg, hanem ahogyan teszi. Amúgy ha nem lepődsz meg, ne játszd el. Utólag mondanám neki, hogy már sejtettem de biztosra nem tudtam.

Sok boldogságot! Mikor lesz a szülinap? :)

2014. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
A "majdnem teljesen biztos" az írásodban, az én olvasatomban azt jelenti, hogy nagyon "kívánom már" . Szal nyugodtan lepődjél csak meg. Nem kell tettetni. A babának is majd tiszta szívvel fogsz örülni, holott már előző nap is tudtad, hogy "mingyá" itt lesz...
2014. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Aztán nehgy azon lepődj meg, hogy nem kért meg...
2014. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Minden lány a kapcsolatában egy idő után szinte minden ünnepen várja, hogy megkérjék a kezét. Te is számítasz rá.. ahogy én is, bár én inkább csalódott lennék, ha a párom egy másik ünneppel kötné egybe a szerelmünk ünnepét (nem lenne elég kreatív). Jobban örülnék neki, ha mondjuk egy dolgos hétköznapon kérné meg a kezem, egy vacsora közben. Meg hát az lenne az igazi meglepetés.
2014. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

December 22. :)


Nehogy azt higgyétek, hogy koppannék.

Majd megkér amikor akar, de a jelek nagyon erősen erre mutatnak.

2014. dec. 7. 13:59
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy egy stabil kapcsolatban miért meglepetés a lánykérés? Eddig soha nem beszéltetek arról, hogyan képzelitek el a jövőtöket?

Ha nem, akkor valóban lepődj meg!

2014. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Természetesen beszéltünk róla, elég sokszor.

Nem az a meglepetés, hogy együtt képzeljük el a jövőnket, el akar venni, meg akarja kérni a kezem,

hanem az a meglepetés, hogy hogyan és mikor mivel.

Tehát a gyűrű kiválasztásától, a helyszínig, időpontig, semmit nem kell(ene) tudnom.

2014. dec. 7. 16:55
 8/18 A kérdező kommentje:

Csak az időpontot tudom, tehát meglepetés marad lényegében.

De a kérdésemre sajnos csak néhányan képesek válaszolni..

A kötekedés jobban ínyére van egyeseknek. :)

2014. dec. 7. 16:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy miért kell ennyire rágörcsölni a meglepetésre. Beszéljétek meg, hogy összeházasodtok, tűzzétek ki a dátumot, esetleg tartsatok egy eljegyzési vacsorát és kész. Elvégre az eljegyzés nem egy ajándék, amitől meglepődünk, hanem egy közös döntés.
2014. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nekem semmibajom ezzel, hogy meglepetést akar.

Annak idején mondtam, hogy így szeretném, ő is így szerette volna..

Felteszi a kérdést, én igent mondok.

Ettől kezdve ez közös döntés.

2014. dec. 7. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!