Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen trükköket/fortélyokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Milyen trükköket/fortélyokat ismertek arra az esetre, hogy hogyan tudnám "levenni" a párom gyűrűméretét? Akik már túl vagytok ezen, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 07:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a párom elkérte már réges régen az egyik gyürümet ami jó a gyürüsújjamra. kb 2 éves és azóta sem kérte meg a kezemet.
2011. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Lobd el az egyik ritkán használt gyűrűjét vagy próbáld fel és ha valamelyik ujjadra rá megy, akkor arra méretezted.

De ez veszélyes üzem, mert nekem se passzol teljesen a gyűrűm.

2011. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Amikor együtt vagytok, kérd el tőle, hogy közelebbről is szeretnéd megnézni, mert nagyon tetszik. Forgasd meg az ujjaid között, nézegesd, és "véletlenül" csúsztasd rá a saját ujjadra, nézd meg, hogy arra meddig ment fel. Akkor már meg is van a méret, hiszen az üzletben, amikor vásárolni akarsz neki, ott akkorát veszel, ami azon az ujjadon is odáig megy fel.
2011. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Amikor alszik, tekerd körül az ujját egy kis hurka gyurmával :) Én biztos ezt csinálnám.
2011. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Én lenyúltam egy gyűrűt és az ujjaimra próbáltam, majd az alapján vettem gyűrűt. Nem a legbiztosabb módszer, de működött :)
2011. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

mérd le:

[link]

2011. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom nagyon direkt volt így utólag. Elővett egy mérőszalagot (ami építkezés miatt gyakran előkerült, így tiszta por meg minden volt:D) és elkezdett szórakozni.. Megmérte a bicepszét...a combját... a hasát, fejét, orrát, én meg néztem, mit művel, erre szólt, hogy én jövök. Mondtam, na azt már nem, hogy a hasam méregesse, ilyenek:D Gondolom hasonló reakciót várt, ezért elkezdte a csuklóm, hüvelykujjam, gyűrűsujjam megmérni "játékból". 1 számot az összes közül biztos megjegyzett, mert rá pár hétre kaptam gyűrűt:)
2011. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

08:17-es húúú de jó sztori volt.


Tipp: este ha leveszi és az éjjeli szekrényre teszi, akkor vedd kölcsön (kelj fel pár órával később) vidd a fürdőbe és nyomd bele egy szappanba (persze ne teljesen, mert benne marad)


Vagy vonalzóval mérd le az átmérőjét...

2011. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Mi alapból is szoktunk azzal szórakozni, hogy hasonlítgatjuk a testrészeinket, főleg az ujjainkat. Mindig kinevet, hogy milyen kicsik és vékonyak az ujjaim hozzá képest és felveszi a gyűrűmet, hogy kiakadjak azon, hogy csak a kisujja végére jó neki. Na így is meg tudod nézni és nem kell trükk, bár a 08:17-es ötlete is nagyon klassz.
2011. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is felpróbálta egyszer a gyűrűmet, csak játékból.. Mindezt szinte a kapcsolat elején, és megjegyezte :)

Én úgy tudom, hajszállal is szoktak mérni.

Szerezz a fésűjéből egyet, és amíg alszik, mérd le vele. Nem fog felébredni, mert megszokott érzés a hajszál, de ha mégis, tehetsz úgy, mintha csak a haját simogatnád :)

2011. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!