Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor erdemes eljegyzesi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor erdemes eljegyzesi gyurut venni hany hobap utab?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 17:48
1 2 3
 11/21 Költőnő? ***** válasza:
pár hónap után felesleges :D
2015. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Amikor a szíved azt súgja hogy őt szeretnéd társadul egy életen át. Ennek az érzésnek a kifejezése a világ felé az eljegyzési gyűrű. Bármikor lehet eljegyezni. Bár sokan meglepődnek ha egy-két hónap után érik meg valakiben az elhatározás. Egy-két-három év után szokott általában a lánykérés történni.

Nincs szabály hogy eljegyzéstől esküvőig hány évnek kell eltelnie.

2015. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 zozo76hun válasza:
0%
varjal vagy tiz evet ha addig kibirjatok egyamssal akkor vehetsz neki. maskulomben csak kidobott penz az egesz. elhagy/megcsal aztan cseszheted az egeszet! :)
2015. jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mert 10 év után aztán nem hagyhatja el/csalhatja meg egyik a másikat...


Kérdező, teljesen mindegy mennyi idő telt el. 2 dolog fontos: az egyik az, hogy te érzed e a késztetést, hogy a feleséged legyen a párod, hogy vele akarod leélni az életed.

A másik, hogy mennyi időt töltötök együtt. Pl ha heti 2-3x randiztok akkor nem biztos hogy eléggé ismered. Ha viszont többet vagytok együtt mint külön, és úgy érzed, akkor lehet. (tudod kapcsolat és kapcsolat közt is van különbség)


Ismerek 1-2 év után házasodott boldog párokat, de ismerek olyat is aki 8 év után házasodott és rá 1 évre vált. Nem az számít hány év múlva veszed el. Hanem a kapcsolatotok minősége és az érzéseitek.

2015. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 babywasser válasza:

A mi történetünk :

2003 dec. végén karácsony után megismerkedtünk.

2004 Valentin napkor megkérdeztem a kezem.

2005 május esküvő.

2006 december első baba.

2009 július második baba.

Azóta is boldog házasok vagyunk, bár kétségtelen néha vannak összezörrenések, de hol nincsenek.

2015 márciusra várjuk harmadik babánkat.


Tehát sszerintem ez egyén függő.

Mennyire érett a két személy erre, illetve a kapcsolat, stb...

Ha úgy érzed készen állsz rá,tedd meg.veszteni nem vesztel vele.

Ani

2015. jan. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 babywasser válasza:

15-öshöz:

Rosszul írtam most látom. 2002 december végén ismerkedtünk meg.

2015. jan. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél, amikor már tudsz helyesen írni.
2015. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Brutus19 ***** válasza:

Szerintem előbb mindenképpen várd meg a BL döntőt!!!


(Nehogy utánna ne hagyjon tv-t nézni..)

2015. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Majd amikor megkérdezik tőle. Vagy a nő akarja meg mondani azt is, hogy mikor kérjék meg a kezét? "


Miért ne? Egyenjogúság van. Egy nő is kifejezheti, hogy szeretne valakivel együtt élni, és nem csak tétlenül várni, míg a másik kezdeményez. PÁRkapcsolat!

2015. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Brutus19 ***** válasza:

Szerintem előbb mindenképpen várd meg a BL döntőt!!!


(Nehogy utánna ne hagyjon tv-t nézni..)

2015. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!