Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kiderült, hogy a vőlegényemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a vőlegényemnek van egy lány barátnője, akiről nem tudtam semmit, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az eljegyzés, a párom munkahelye messze van a lakásunktól, és egy héten 4 napot van itthon, 3 at ott. Nemrég kiderült, hogy van egy lány barátja, akiről én nem is tudtam, havi 3x-4x beszélnek telefonon, ritkán találkoznak, megláttam egy sms-t a telefonjába, hogy ne hívj, itthon vagyok. Ezt írta a lánynak, erre felnéztem facere, tudjuk egymás jelszavát, és megláttam, hogy egy éve néha néha beszélgetnek, de semmi extra. Semmi nincs közöttük, bár a lány szerette volna ha találkoznak, de a párom mondta, hogy van barátnője és hogy nem. Szerintetek miért kellett eltitkolni?

Párom válasza: mert kiakadtam volna, ha megtudom, hogy van lány barátnője. Nekem valami akkor is fura ebben. De nem értem, ő se szereti, ha vannak fiú barátaim, mégis elmondom. Ötletek?


2015. febr. 12. 14:57
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ő 27 én 23, 4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk...A lánytól néha szívességet kért, meg munkahelyi dolgok ilyenek, a munkahelyén ismerkedtek meg
2015. febr. 12. 14:59
 2/29 anonim ***** válasza:
73%

"Párom válasza: mert kiakadtam volna, ha megtudom, hogy van lány barátnője."


szerintem ezért titkolta...és ha most kiakadsz igazolod...

szerintem ne hisztizz miatta, csak mond meg, hogy jól esett volna ha szól róla és nem akadsz ki...

2015. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
"Párom válasza: mert kiakadtam volna, ha megtudom, hogy van lány barátnője. " - hidd el, csak ennyi ... férfi vagyok, ugyanezt tenném
2015. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%
kiadsam333 pacsiiii
2015. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

*lány barátja.


Én ezek alapján elhiszem, amit ő mond. Persze, jobb ezeket a kapcsolat elején tisztázni, de lehet, tényleg csak félt, hogy kiakadnál miatta.

Szerintem sokat elmond, hogy párod egyértelműen elutasította a lányt.

"ő se szereti, ha vannak fiú barátaim, mégis elmondom."

Mert a saját érzéseiből indult ki, hogy akkor biztos, hasonlóan fogsz érezni, mint ő a fiú barátaid kapcsán.

2015. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Csak az bánt, hogy én már láttam Tőle sms-t, és más néven volt elmente, mondta h a főnöke, ennyit hazudna egy lány barát miatt?
2015. febr. 12. 15:04
 7/29 anonim ***** válasza:
52%
En ugyanigy nem arultam el hogy talalkoztam egy lany ismerossel, akivel nincs semmi koztunk. Megsporoltam 1 felesleges hisztit.
2015. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%
mert betegesen féltékeny vagy
2015. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
az oké,de akk hazudni kell?...engem ez tud legjobban kiborítani és akkor már perszehogy hisztizünk...nektek nem lenne furcsa ha fiú barátunk lenne és titkolnánk előttetek, esetleg néha találkoznánk is, úgy, hogy nektek hazudunk arról, hol vagyunk?!
2015. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg tuti van valami koztuk. Normalis ember nem akad ki, ha a parjanak ellenkezo nemu baratai is vannak. Es normalis ember ezert nem is titkolja el az ilyesmit.

Egy ilyen SMS meg, hogy "most ne hivj, itthon vagyok" egyertelmusiti, hogy itt valami takargatnivalo van a dologban.

2015. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!