Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem értik meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg, hogy nem azért hagytam el a barátnőmet, mert a másik lány szebb mint ő?

Figyelt kérdés

Volt egy 2 éves kapcsolatom. Minden rendben volt, azt hittem, szerelmes vagyok. Aztán megismertem egy másik lányt, akibe mondhatni első látásra beleszerettem. Ezért kiléptem a kapcsolatból, mert nem akartam hitegetni a lányt, nem lett volna korrekt. A jelenlegi barátnőmmel több, mint 1 éve vagyok együtt, vele tapasztaltam meg igazán, mi a szerelem. Viszont a baráti társaság elítél, azt gondolják, csak a külső érdekel. Ez nem igaz! Nem a külső volt a döntő. Egyszerűen éreztem, h ő lesz az igazi. Mentségemre szóljon, nem történt megcsalás, azonnal kiléptem a kapcsolatból, amikor éreztem, h 'baj van'.


Viszont egyre jobban idegesít, h nem hagyják békén a barátnőmet, pletykálnak róla, stb. Mert tudom, h neki ez fáj. Szívem szerint betörném valaki képét, pedig nyugodt ember vagyok, de ha róla van szó...

23F


2014. okt. 25. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

A "kedves" barátnőd a hattyú halála c. felvonását azért adja elő, mert balhézni akar és azt akarja, hogy te balhézz.


Ideje lenne felébredned, és átlátnod a műsorán.


Ugyanis ha igaza lenne, és valóban bántanák, azt te nem tudnád, mert nem beszélne róla, hanem maga rendezné le. Nem bujna mögéd, hanem ha nála az igazság ő intézkedne.


A sunyi emberek abszolút jellemzője, hogy mindig a másik ember háta mögül próbálnak erősmek mutatkozmi-főleg akkor ha nem náluk van az igazság.


Légy egy kicsit okosabb, és ne dőlj be minden kis gyenge előadásnak.

2014. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%

1+Egyébként az ilyen emberekről derül ki általában, hogy pont ők azok akik a háttérben szemétkednek a régi ismerősökkel.


Ezt nem árt tudni..

2014. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

A "kisasszonyt" a saját lépése és előadása leplezi le.


Jók ezek a banánhéjak, mert sokszor akkor kerülnek az ilyen egyedek lába elé, amikor nem számit rá.

2014. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy panaszkodik? Pont ez a baj, h nem szól ha ilyen van. Mindig mástól tudom meg. Nem akar ilyen 'hülyeségekkel' traktálni, de aki őt bántja az engem is bánt.
2014. okt. 25. 21:20
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
nemhogy dugtad volna mind a 2-t felváltva...
2014. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Az igazi barátok ne- ítélnének el -ert boldog lettél egy -ásik lánnyal

Ha pletykálnak és kibeszélik és ne- érdekli őket -iért jó ez neked akkor ne- igazi barátok

(sorry rossz a billenytyűzet)

2014. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Mit pletykalnak rola?Altalaban ha a baratok pletykalnak oka van nem inkabb az van hogy nem latsz a szerelemtol?
2014. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
a saját barátaid ítélnek el? Biztos, h a barátaid?
2014. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Olyanokat pl, hogy megcsaltam vele az előző barátnőmet, és terhes lett még az elején, meg abortusza volt. Nem tudom, konkrétan kitől indult, elvileg az exem egyik barátnőjétől. A dolognak a negyedrésze sem igaz, pláne ha azt nézzük, hogy fél év után vettem el a szüzességét.
2014. okt. 25. 21:41
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

"első látásra beleszerettem" <---> "Nem a külső volt a döntő."

Érezzük a paradoxont? Hát mi volt a döntő? =D Első látásra beleláttál az agyába és tudtad milyen személyiség? Ugyan kérdező. Őszintén, az hogy kiléptél az előző kapcsolatból, ahelyett hogy megcsalod, igazán dicséretes. Ez kéne hogy a normális legyen. De nem kell mellé a mese habbal. Az új nő jobb nő, kész. Egy hosszú kapcsolatot dobtál egy másikért. Semmi meglepő nincs abban, hogy pletykálnak róla. Majd lecsendesedik, ha már nem lesz olyan izgi. De ha fölhúzzátok magatokat rajta, meg visszaszóltok, akkor csak jobban fölfűtitek.

2014. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!