Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy illek? Az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illek? Az eljegyzési gyürüt egyedül vegyem meg? Szeretném meglepni vele.

Figyelt kérdés

Szeretném megkérni a barátnőm kezét,de nem tudom most eljegyzési gyürüt vagy csak egy gyürüt vegyek neki amivel megkérném a kezét?

Az eljegyzési gyürüt egyedül vegyem meg?Szeretném meglepni vele.


2010. febr. 22. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Hivatalosan az eljegyzési gyűrű az, amivel megkéred a kezét. Ebből lesz majd az esküvői gyűrű is, ami átkerül a bal kézről a jobbra. Mi nekünk az eljegyzésre nem volt pénzünk "igazi" gyűrűt venni, ezüstöt vettünk (nagyon szépet!) ; aztán 1 év múlva az esküvőnkre már megadtuk a módját. Egyébként én anno a férjemmel néztem ki a gyűrűket, de ha meglepetésnek szánod, akkor valahogy "méretezd" be a gyűrűsujját és úgy vegyél neki:)

2010. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, hogyan tervezed a gyűrűket. Nekünk pl mindkettőnknek van eljegyzési gyűrűnk, amit együtt választottunk ki. Hogyha meg akarod lepni, akkor természetesen egyedül vedd meg, vagy "véletlenül sétáljatok" egy ékszerbolt elé, ahol akár kérdezgetheted is, vagy ott kérd meg a kezét, és együtt menjetek be kiválasztani a gyűrűtöket, így tuti nem lősz mellé az ízlésének.
2010. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én régóta mondogatom a páromnak, hogy meglepetést szeretnék eljegyzés terén...éa elhatározta, hogy majd egy kis köves gyűrűvel (semmi drága cucc-pucc, csak szimbolikus ezüst) megkéri a kezem amikor szeretné:)

Aztán elmegyünk kettesben jegygyűrűt venni...amit majd esküvőkor áthúzúnk a balról a jobbra...igy a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad, szerintem ez igy jó:)

sok boldogságot:)

2010. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Legjobb barátnő általában be tudja lőni hogy mi tetszene a párodnak. Hívd el, h segítsen. Nálunk minden ajándék vásárlásnál ez van, így nem fog mellényúlni. 23/N
2010. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

12:45-ös írja jól.

Egy szép köves gyűrű elég.Aztán tipli el a szüleihez!

Majd féltérdre ereszkedve megkéred a kezét és rimánkodsz,hogy igent rebegjen.Ha ez megvan tipli karika gyűrűt venni.Ennek ez a hivatalos menete.


Sok boldogságot!:)

2010. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnő véleménye nagyon jóóó. De csak akkor ha tud titkot tartani.. Úgy meglepetés. Sőt, haigazán emlékezetesre szeretnéd, Váratlanul betoppansz, csak a szülök tudjanak róla, és megleped. Nem baj ha nem arany.

Vagy bizonyára ismered az izlését, úgy válassz.

Vagy ha már van gyűrüje, húz fel a kisujjadra csak úgy poénből. Nem biztos hogy megsejtené azért teszed hogy tudd a méretét az ujjának.

Légy kreatív.

Sok sikert

anno mikor lejárt a lányomhoz a vőm, én voltam a " kőműves ", nekem szólt hogy 1 nappal korábban jön.

Csak kicsit sikerült a titok. Mert hát főzni egyértelműen többett kellet, és meg sejtette a lányom... Valami nincs rendbe.. Anya miért főz ekkora adagot??

2010. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A barátnő teljesen bukta. Ha a száját netán be tudja fogni, akkor is ott lesz az üdvözült mosoly az arcán... Ráadásul a saját ízlését fogja mondani. (Nő vagyok, higgy nekem!)


Ha vannak gyűrűi, inkább annak a stílusát nézd meg, és hasonlót válassz. Pl. sárga vagy fehér arany (ha inkább az ezüstöt szereti, akkor a fehér arany tetszeni fog neki), köves vagy kő nélküli, a kő kiemelkedik a gyűrűből vagy nem). Ezzel tudod megkérni a kezét.

A karikagyűrűket együtt szokás kiválasztani, mert valószínűleg sokáig fogjátok hordani. Ha valakinek nem tetszik, az nem jó.

2010. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

valaki irta elöttem h véletlenül sétáljatok ékszerbolt közelében és nézétek meg a kirakatot.

ez teljesen jó ötlet..

de ha 100%os meglepit akarsz okozni akkor menj be több ékszerboltba kérd ki az eladok véleményét és válasz te..

nem löhetsz annyira mellé:)


majd ird meg h tetszett e neki:)

2010. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én nagyobb ajándékaimat mind a legjobb barátnőm választotta. Soha nem csalódtam. Egy igazán jó barátnő sztem tudja, h mi fog nekem tetszeni. Elég régóta ismerjük egymást, én is gondolkozás nélkül kiválasztom mi fog neki tetszeni.
2010. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!