Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők, lányok! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a barátotok nem rendes eljegyzési gyűrűvel kérné meg a kezetek, hanem valami bizsuval?

Figyelt kérdés
A szándéka persze teljesen komoly lenne.

2015. jún. 2. 22:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%
Azt szolnam hogy nagyon csoro part valasztottal magadnak, jobb nincsen arrafele?
2015. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
10%

szoszé, dickmáá!

háá néköm kéne a bízsúú is!

2015. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem a csillogó bizsukat,utálom az aranyat,nekem teljesen rendben lenne.
2015. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én tele vagyok bizsuval, nincs vele problémám. Ha szeretjük egymást, akár gyűrű nélkül is megkérhetne.
2015. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Azt, hogy szörnyen anyagias kis liba vagy!
2015. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem ez érdekelne az hogy mennyit költött rá, nagyon örülnék.
2015. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, hiszen megkérte a kezem. :)
2015. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#5 Miért lennék anyagias amiatt, ha a párom bizsuval kérné meg a kezem? :D :D :D
2015. jún. 2. 23:05
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szívem szerint egy hangulatgyűrűnek örülnék majd a páromtól(van egy kis története:) ). Egyikőnk sincs eleresztve anyagilag, de alapból azt mondom, hogy nem is a gyűrű a lényeg. Együtt szeretnék leélni az életünket, a gyűrű csak egy szimbóluma ennek, ami tőlem akár gyöngyből, bizsuból is lehet, nem ez a lényeg.:)
2015. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki, de nem hordanám. Nem véletlen hordok nemesfém, arany-ezüst de zömmel fehér arany ékszert. Azt szeretem, plusz időtálló. A bizsuk jó részére allergiás reakcióm volt vagy nem tartottak semeddig.

Félteném, hogy magamon felejtem és egy termál fürdő vagy erősebb mosogatás tönkre tenné. A szándék a fontos és nagyon örülnék neki ha velem képzeli el az életét, de ha nem hordok ilyesmit akkor nem érteném miért ilyet vesz (anyagilag nem lenne indokolt jelenlegi páromnál).

2015. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!