Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőmnek nyári nyaralás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nyári nyaralás során szeretném megkérni a kezét. Repülőre fel tudom vinni a gyűrűt? Nem fog besípolni? (csak kézipoggyásszal megyünk)

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Az átvilágításnál az ékszereket, övet, csatokat egy kis kosárba kell rakni és a kézipoggyásszal egyetemben leellenőrzik. De a kézipoggyász tartalmát nem kell megmutatni, vagy kiborítani. Persze ha valami nem tetszik nekik akkor azt kidobatják, de egy gyűrűnek elég kézenfekvő és hétköznapi a kinézete...
2015. jún. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Első válaszolót kiegészítve, ehhez az ellenőrzésnél úgy kéne a kosárba dobnod a gyűrűt, hogy barátnőd ne vegye észre, tehát trükköznöd kell. Ha viszont trükközöl, a z a reptéri őröknek gyanússá válhat, azt hihetik miattuk sumákolsz.
2015. jún. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg velük..
2015. jún. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem teszed egy kis neszeszerbe.
2015. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Utaztatok már ti valaha is repülővel? Az adott válaszokból nem úgy tűnik...

Én rendszeresen repülök és az ékszerekkel aligha foglalkoznak... (Lány vagyok). Természetesen ami RAJTAD van az be tud sípolni, övet, karórát, magas szárú cipőt, napszemüveget levetetik a kapu előtt, de kétlem, hogy a kérdező magán szeretné viselni a lánykérő gyűrűt :D

Van 6 fülbevalóm és piercingem is, sosem sípoltak még be (ezeket értelemszerűen nem szoktam kiszedegetni minden alkalommal). Ha beatrtod ami az előírás nem fognak semmit se szólni, rutinosnak kell tűnni, vagyis: laptopot kivenni, külön kosárba tenni, ha van folyadék (10x100ml egy külön zárhatös zacsiban) kivenni, kosárba tenni, és mehet a bőrönd amiben a gyűrű lapul. Nem fognak semmit sem szólni :)

Hajrá és gratulálok! :)

(Az én párom Párizsba visz idén nyaralni, nem tudom mire számítsak, de boldog lennék nagyon, ha neki is ilyeneken járna most az esze :D ez egy kis off volt)

2015. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most Ti azt irjatok szegenynek (kiveve az utolso), hogy minden femet kulon kell tenni? Mert ez jon le! Miert ne rejthetne el a kezipoggyaszban? En abbol soha nem pakolok ki, pedig benne van a tarcam, a kulcsaim... Kedves Kerdezo! Tedd a kezipoggyaszba! :) Sok szerencset!
2015. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, volt lánykérés? :) Hogyan zajlott?
2015. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!