Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyanok tapasztalatat varom,...

Olyanok tapasztalatat varom, akik tengerpartra utaztak egy evesnel fiatalabb babaval. Mennyi ido volt az ut? Hogy birta a pici? Mikre figyeljek a nyaralas soran? Minden erdekelne

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

8 hónapossal voltunk Omisban. 8-9 körül indultunk és 5 körül értünk oda, 4-szer álltunk meg.

Jól viselte nagyon. Vittem neki játékokat, amikor ébren volt, elbabrát velük, de az út nagy részén aludt.

Amire nagyon figyelj, mert mi megszívtuk! Hogy ha kiveszed a kocsiból, adj rá valamit. Én is adtam a fiamra, de csak a 2. megállónál. Először nem éreztem, h megizzadt, de kint fújt kicsit a szél, igaz h meleg volt, de kellett vna rá vmi kis pulcsi kint, mert az lett a vége, h megfázott és 3-4 napig folyt az orra.

Szóval orrszívót azt mindeképp vigyetek.

Amúgy nem volt semmi extra. Bébiételt evett, fürdeni nem fürdött, mert nem volt vmi meleg a víz.

Jól érezte magát, semmi baj nem volt vele. :)

2015. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mennétek Ti is valahová?

Mi is megyünk júliusban majd Görögországba, autóval, akkor lesz a kislányom 10 (majdnem 11) hónapos. Egyelőre nem tartok az úttól, szeret autókázni, születésétől fogva sokat jön velünk mindenfelé. Az etetésektől tartok kicsit, hogy lesznek megoldva az úton. De egyébként már ismerős helyre megyünk, és alig várom, hogy lássa a tengert. :)

2015. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
10 honapos koraban megyunk horvatorszagba repulovel a tengerhez. Kicsit izgulok en is. Mar joelore elkezdem osszeirni, amiket vinni szeretnek, igy talan nem marad ki semmi. Koszi a valaszokat
2015. márc. 8. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Hú ráadásul repülőn szankcionálni is kell, hogy mi kerüljön a bőröndbe, mert nem lehet annyi cuccot vinni. Mi biztos telepakoljuk a kocsit, csak apartmanba megyünk, bár kaját nem szoktunk vinni sosem, de a gyereknek jó sok minden kell majd.... :)

Mikor mentek?

2015. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Augusztusban. Magatol a repulestol nem felek, az mar a sokadik utja lesz. A kajatol sem, mivel a szuleim meg kocsival mennek horvatorszagba, igy bebietelt, finom falusi gyumolcsoket, barmit tudnak csomagolni, amivel a picurka kihuzza egy hetig, szerencsere. Inkabb azon izgulok, hogy mennyire lesz el, elvezni fogja-e a vizet, stb. Mennyire lesz rugalmas, mennyire tudunk vele elmenni egy etterembe vagy ilyesmi. Meg hogy el ne felejtsek pl gyogyszereket vinni neki, ha 'neadjisten' belazasodik, vagy akarmi.
2015. márc. 8. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Az étterem része tényleg érdekes lehet. :) Mi is imádunk beüli esténként odakint egy-egy tavernába, kérdés hogy ez vele is működni fog-e. Etetőszékek szoktak lenni az éttermekben, csak vajon meddig fogja birni egy helyben ülve. Fel vagyunk készülve rá, hogy sokszor esetleg majd csomagolni kell. :)
2015. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 hónapossal szerintem már megy. Nekünk 11 hónapos volt a kicsi, amikor először messzebbre utaztunk nyaralni. Kibírta az éttermet is. Persze többféle játék, mesekönyv volt a táskámban és nem vacsoráztam olyan nyugodtan, mint kettesben a férjemmel, de kár lenne kihagyni.
2015. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, kicsit megnyugodtam, remelem rendben fog menni :)
2015. márc. 9. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!