Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyeim. Szeretném kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim. Szeretném kérni a segítségeteket! 2-3 héten belül szeretném megkérni a kedvesem kezét, a gyűrűt már megvettem, viszont sajnos nincs ötletem, hogy hogyan kellene? (többi lent)

Figyelt kérdés
Valamilyen frappáns módon kellene, de nem igazán tudom. Sajnos szorít az idő, mert nemsokára lesz a diplomaosztója, és addig szeretném feltenni neki a nagy kérdést. Van valami ötletetek? Ti milyen lánykérésről álmodtok?

2015. júl. 13. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem szeretném, hogy nagy nyilvánosság előtt történjen. Nem kell semmi extra, de azért legyen meghitt, romantikus. Mondjuk ha szép az idő, szervezz egy pikniket és ott. Vagy menjetek el kirándulni pl, ilyesmi.
2015. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nekünk eljegyzés volt szülőkkel. De sógornőmnek pl a gokart pályán kérte meg a kezét a barátja váratlanul egy szombat este :) Egy ismerősömet vacsorára vitte el a párja és ott kérte meg.
2015. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Háát, hívd el magadhoz vacsorára. Főzz neki valami finomat (nekem nagyon imponálna, ha egy férfi főzne, akkor is ha nem sikerülne tökéletesre :)), tudod, a tipikus gyertyafényes vacsora, egyáltalán nem cliché, nagyon romantikus! :) A hálószobában (vagy valamelyik másik szobában) meg valahogy rendezz be szintén valami gyertyás dolgot, szerintem például nagyon aranyos lenne a gyertyákból kirakott szívecske, rózsákkal meg virágokkal mindenütt.. és álljatok a közepébe, vagy valahova, fogd meg a kezét, nézz a szemébe, és mondd el, hogy mennyire jó vele lenni, nagyon szereted, és hogy az életed hátralévő részét is vele akarod tölteni.. és aztán térdelj le elé, és kérd meg a kezét. :) Nekem ez lenne a tökéletes.
2015. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A nyilvánosságot szerintem is kerüld, max egy éttermi vacsora még belefér. De szerintem a legjobb este megkérni a kezét, és valami meghitt, romantikus esemény keretében, ahol ketten vagytok! Ez kettőtökre tartozik.
2015. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ehhez azt kellene tudni, hogy ő milyen és mire vágyik.
2015. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Semmi "frappáns" ügyeskedés. Én csak azt szeretném, hogy őszintén leüljünk a párommal megbeszélni a jövőnket, hogy pl. jövő májusban összeházasodunk. Ennyi.
2015. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha frappánsat akarsz, mindenképpen felejtsd el a szokásos giccsparádét (gyertyából kirakott szivecske, rózsszirmok, sütibe/pezsgőbe rejtett gyűrű meg ilyenek) Főleg, ha amúgy nem szoktatok étterembe járni, vagy ilyen nagyon csöpögős dolgokat csinálni...

Bár nem ismerem a barátnőd, de szerintem a frappáns lánykérés, ami váratlan és ötletes, amikor legkevésbé se számít rá, és nem csak simán letérdelsz elé. Pl a Csajok háborújában, amikor úgy kéri meg a csaj kezét, hogy kínait rendlenek, és a szerencse sütiben van elrejtve.

2015. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha frappánsat akarsz, mindenképpen felejtsd el a szokásos giccsparádét (gyertyából kirakott szivecske, rózsszirmok, sütibe/pezsgőbe rejtett gyűrű..."


"szerintem a frappáns lánykérés, ami váratlan és ötletes, amikor legkevésbé se számít rá, és nem csak simán letérdelsz elé. Pl a Csajok háborújában, amikor úgy kéri meg a csaj kezét, hogy kínait rendlenek, és a szerencse sütiben van elrejtve."



Tehát összefoglalva a mondandód: Sütiben ne legyen a gyűrű mert az giccsparádé hanem inkább sütiben legyen mert az frappáns, váratlan és ötletes. :-))))))

2015. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én az egyik ilyen tortás sorozatban láttam hogy az egyik srác csináltatott egy tortát azzal a felirattal hogy hozzám jössz feleségül? Mindezt úgy hogy kirándulni mentek az egyik városba és a cukrászdánál álltak meg és mentek el és az üzlet tulajdonosa behívta őket tortát nézni. Épp kihozták az egyik tortát és megfordították és ott volt rajta a Will you marry me? Az szerintem nagyon ötletes volt és édes :) Sok szerencsét hozzá!
2015. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó nem fogalmaztam világosan, én kérek elnézést, nem kell azért rögtön belém kötni. A válaszom első része arra vonatkozott, hogy ültök az étteremben és valami habos csoda tetejére biggyesztik a gyűrűt. Blaaah. A második részben meg a lényeg az volt, hogy tök váratlan szitu, semmi túlpörgés, hanem egy sima hétköznap. Én nem szeretném, ha a szülinapomon/évfordulónkon/karácsonykor kérné meg a barátom a kezem giccsparádéval körítve. De mondjuk ezt ő is tudja.. (Btw. nem tudom mért lett így leszavazva a válaszom, ez is csak egy vélemény volt, hihetetlen, hogy az emberek nem tudják elviselni, ha valaki máshogy gondolkodik.)
2015. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!