Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez nem gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem gáz?

Figyelt kérdés
Van két ismerősöm 2 éve vannak együtt a lány 17 éves a férfi 30!! És most a férfi eljegyezte a lányt. Szerintetek ez nem gáz ilyen fiatalon eljegyezni meg a korkülönbség is.

2015. aug. 30. 22:46
 1/7 anonim válasza:
0%
De, én beteges dolognak tartom. Hiszek az Igaz szerelemben, de lehet hogy ez már tényleg orvosi probléma :)
2015. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még azért felbontható az a jegyesség,tán ha megjön a lánynak az esze 18 évesen.
2015. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Inkább gerinctelen dolog manipulálni egy élettapasztalat nélküli, testileg már fejlett gyereklányt. Néhány éven belül gyerekük is lesz, hogy még jobban összekösse őket, még mielőtt a lány felnőne, egyéni véleményt formálhatna, és rájöhetne, miért is egy 15 éves volt az egyetlen, akinek meg tudott felelni a 28 éves "érett férfi".
2015. aug. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50 éve még teljesen normális volt, ma már fura.
2015. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok, és el nem tudom képzelni, hogy egy 30 éves mit láthat egy 17 évesben, hogy el is vegye felesegül. Nincsenek még egy szinten ebben az életszakaszban - a lány esetében.
2015. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a személyiség olyan 22 éves korra fejlődik ki teljesen (vagy én vagyok későn érő típus) szóval 17 évesen nem lehet életre szóló döntéseket hozni.


Ha ahhoz mennék hozzá, akivel 17 évesen voltam... csúnya világ várna rám :D

2015. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Attól, hogy eljegyezték egymást nem kell már holnap összeházasodniuk, ez csak egy gesztus a másik felé.
2015. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!