Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kerek perec választás elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerek perec választás elé állítom. Szurkolnátok?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy várom a lánykérést, esküvőt. Ha szeret valja meg, ne hímezzen, hámozzon nekem.

Neki fogom szegezni a kérdést, hogy mit is akar valójában. Ha nem vesz komolyan elhagyom.


2010. márc. 11. 19:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
76%
Hajrá. Én sosem értettem hogy lehet azt elhagyni akit szeretsz, egy esküvő nemléte miatt, és hogy miért akkor szeret igazén ha elvesz? Az nem baj közben folyton szeretget, veled van, gyereketek van, mindent megad neked, most mondok valamit, pl megmenti az életed, de te meg ott hagyod mert nem akar elvenni.. És ha nem ilyen akkor még járni sem kellett volna vele. De te tudod, mindenki másmilyen.
2010. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
67%
Sajnálom az ilyen nőket, akiknek a papír a fontos, meg hogy elmondhassák, hogy őket már elvették, és nem a kapcsolattal foglalkoznak...
2010. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
61%

Ja, és szurkolok! A párodnak. Legalább megszabadul tőled! Biztos majd lesz egy másik nője, aki nem kötelezi rá, hogy elvegye, ha nem akarja.

2. voltam

2010. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Foglalkozom vele, a kapcsolatunkat is ápolom, sőt.

De abból kezd baromira elegem lenni, hogy ha én volnék a Ő, mert nekem Ő az Ő, akkor azon mi olyan nehéz, hogy el is kötelezze magát.

Így csak egy nőcike vagyok, akit le lehet cserélni, ezt érezteti ez az állapot...

2010. márc. 11. 19:24
 5/43 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom hány éves vagy de ha már úgy érzed hogy ö nem komolyan gondolja és te már családot akarsz akkor hajrá.


Volt egy ismerösöm mindenki tudta hogy a fiu nem akar családot töle, és kb 10 év után a lány ugyan ezt tette, és a fiu elengedte. Jól tette mert a lány talált másik fiut és családja lett a fiu 35 éves és rengeteg csaj akik ezután jöttek sem alapított családot.

2010. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom én egy kapcsolatban sem érzem magam "csak egy nőcikének". Nekem mindig komoly kapcsolataim vannak. Ha te ezt érzed akkor vagy az önértékeléseddel van baj vagy a kapcsolattal de akkor a házasággal sem lesz jobb.
2010. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Igen, családot szeretnék, nem csak várni és várni.

Ha nem engem akar egy életre, akkor inkább menjünk, és találjuk meg azt akire várunk.

2010. márc. 11. 19:27
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy, nem szokás a jövőről beszélni? Én mindig próbálok a partneremmel. Mert az tényleg nem szép dolog ha együtt vannak közben meg teljesen mások az elképzelések.
2010. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok neked őszintén szurkolni ne haragudj. Miért lesz jó neked, hogy kivered a hisztit, és kényszerből beleegyezik a lánykérésbe ?? Nekiszögezés helyett inkább csak mondd el a gondolataidat, hogy szereted , és szeretnél a felesége lenni. De ne vidd kenyértörésre a dolgot, nincs értelme.
2010. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

A jajjj majd egyszer elveszlekig egyszer eljutottunk.


Egy közös saját otthon, normálisan működő kapcsolat, minden más téren, elég komolyan vesszük azért egymást.

Amúgy az exek nem csak egyek a sok közül? Egy hapsi a múltból, így értettem, mikor írtam, nem értékelési probléma.

2010. márc. 11. 19:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!