Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire néz ki ez a gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire néz ki ez a gyűrű eljegyzési/karikagyűrűnek?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon beleszerettem ebbe a gyűrűbe.

Most, hogy anyuval beszélgettünk a szakdolgozatomról, mondtam neki, hogy ezt szeretném a diplomaosztómra. Azt mondta, hogy valóban meseszép, de szerinte ez inkább karikagyűrű. Kicsit elbizonytalanodtam, tekintve, hogy "eladósorban vagyok" nem szeretnék egy karikagyűrűvel mászkálni, ezzel is nehezítve a pártalálási esélyeimet.


2015. okt. 18. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek anyukáddal. Esetleg ha nem a gyűrűsujjadon hordanád...?
2015. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hogy lehet egy ilyen semmilyen gyűrűbe beleszeretni? :D najó, bocsi, mindenkinek más az ízlése.



szerintem egyébként nem néz ki karikagyűrűnek.

2015. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem hordod a gyűrűs ujjadon okés.
2015. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatot elírtam, "nehezítve a pártalálást", vagy "csökkentve a pártalálási esélyeimet"... :D


Nem tudom, nekem a gyűrűk első sorban a gyűrűsujjamon tetszenek.

Ezt a kettőt néztem most ki, szerintetek?


[link]


[link]

2015. okt. 18. 19:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó kettő elég borzalmas szerintem.. Az első amit linkeltél az nagyon szép. Egyébként gyakorlatilag bármi, amit a gyűrűsujjadon hordasz és nem valami bijou brigitte-s szar, az akként fog hatni.


Mikor külföldön töltöttem 16 évesen 2 hónapot és volt az ujjamon egy gyűrű (nagyon egyszerű ezüst, kis virággal a közepén..a virág is ezüst volt, tehát nem kőből kirakott), akkor is folyton azt kérdezték, hogy el vagyok e jegyezve..


Ez azért itthon sem néz ki másképp, pláne ha nem 15 éves vagy. Szóval ne a középsőre nézz magadnak gyűrűt és akkor nem fog problémát okozni.

2015. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*gyűrűsre
2015. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezt én is néztem, sőt, tetszett volna eljegyzési gyűrűnek is. Már majdnem megvettük, de az eladó mondta, hogy mindennapi viseletre alkalmatlan, nem érheti semmi nedvesség, még egy kézmosáshoz is le kell venni. A neten pedig olvastam sok véleményt a swarovski gyűrűkről, könnyen kiesnek a kövek, lekopik a gyűrű felső rétege... ha ezt nézzük, akkor nem éri meg ennyiért megvenni. Gyönyörű gyűrűk, de csak akkor vedd meg, ha nagyon ritkán akarod hordani.

Szerintem nem nehezíti meg a pártalálást ha van rajtad gyűrű.

2015. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem érdemes swarowskit venni, mert nagyon hamar tönkremegy. Sajnos. Tényleg szép, de nem véletlenül csak két év garancia van rá!
2015. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a karikagyűrű az eljegyzési gyűrű, ez nem az, tehát nem néz ki úgy, mintha el lennél jegyezve. Sajnos ma már minden kis köves gyűrűre azt hiszik, hogy eljegyzési... De ha mondjuk nem csak ezt a gyűrűt veszed fel, hanem mondjuk többet, akkor tuti nem fog úgy tűnni, mintha el lennél jegyezve.
2015. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem karikagyűrű. (a szó hagyományos értelmében, nem az alakjára értem) nyugodtan vedd meg bármelyiket.
2015. okt. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!