Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen éttermet ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen éttermet ajánlanátok Budapesten, ahol eljegyezhetem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Alapvetően az elegáns dolgokat szereti, azt szokta mondani, hogy nem szereti, ha ő sokkal elegánsabban van felöltözve, mint a pincér. Viszont nem szereti az ilyen régiesebb stílusú helyeket, szóval valami modern elegáns étteremre gondoltam. Valami ötletet tudtok mondani?


Megjegyzés: tudom, hogy sokak szerint nagyon fantáziátlan dolog étteremben megkérni a lány kezét (ezzel többnyire egyet is értek), de a barátnőm igazából ebben kevésbé a kreativitásra és inkább az eleganciára vágyik, szóval maradt az étterem :)



2015. dec. 15. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Buddha bar etterem. A terez krt 46. 6. Ker.

Exkluziv es elegans. Nagyon finom az etel, ital. A kedvenc ettermem.

N

2015. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nobu, ott aztán kiélheti az eleganciáját.
2015. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

SPOON CAFE & LOUNGE ?


Külön extra, hogy ez egy hajó igazából, szóval a kilátás valami gyönyörű.

[link] - itt megnézheted, hogy a kedvedre való-e :)

2015. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! Sajnos az ázsiai konyháért nem túlságosan van oda, szóval a Buddha Bar és a Nobu kilőve :( Ez a Spoon nagyon jól néz ki, sztem valami ilyesmi stílusúnak örülne, viszont az a nagy probléma, hogy a hajók iránt furcsa okból ellenszenvet érez. Lehet, hogy ezen a konkrét helyen nem zavarná, hogy hajó, de azért inkább nem kockáztatnék.


Amit elfelejtettem mondani: zárkozott leányzó, ezért valószínűleg nem örülne, ha mindenki megbámulná (netán meg is tapsolná) őt a nagy pillanatban.

2015. dec. 15. 14:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval valamilyen kevésbé forgalmas hely lenne jó, vagy egy olyan hely, ahol van valamennyire eldugott helyen lévő asztal.
2015. dec. 15. 14:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Onyx

Tokio

Egy olasz a Bazilikanal

Vend diak a Jogi egyetemnel

2015. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hilton etterme Icon
2015. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereti a tömeget, akkor a foglalásnál közöld, hogy egy félreeső asztalt szeretnél, de lehetőleg szép kilátással. Ha akrod nyugodtan elmondhatod, hogy eljegyzésre készülsz és ezért szeretnél mindenképpen olyat, ami nem a terem közepén áll. Az ilyen helyeken ez nem probléma, meg fogják érteni a kérésedet.



Nagyon elegáns és modern még a L'occhio di stile:

[link]

2015. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2015. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem olyan elegáns, mint mondjuk az Onyx, de a Búsuló Juhász is nagyon szép, a Gellért-hegyen, kilátással a Dunára:


[link]


A pincér nem tudom hogy van felöltözve, az adagok "elegánsak" (magyarán nem olyan nagy adag egyik sem, de azért éhes sem halsz) viszont elég romantikus, főleg este, ha ki van világítva a város :)

2015. dec. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!