Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom megkérte a kezemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megkérte a kezemet, de gyűrű nélkül. Azt mondta, gyűrűt majd közösen elmegyünk venni. Ezt szokták így csinálni?

Figyelt kérdés
Az én családomban eddig az volt a szokás, hogy a férfi már alapból gyűrűvel kérte meg a nő kezét.
2016. jan. 4. 18:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem szokás De ti most így csináltátok. Gratulálok!
2016. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül is boldog vagyok, csak nem teljesen, mert nem érzem azt mintha tényleg el lennék jegyezve.
2016. jan. 4. 18:06
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom félt attól, hogy nem jót választ. Szerintem aranyos tőle, még akkor is, ha nem szokványos. :)
2016. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. Örülnék neki, hogy együtt választunk, így biztosan olyan lesz ami tetszik neki is, és én is elégedett vagyok vele. Lehet nem akart valami "gagyi" gyűrűre emlékeztető valamivel elég állni, választani meg nem tudott egyedül "komolyabbat" azért döntött így. :)


22/L

2016. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondta, hogy neki túl bonyolult az ékszer ízlésem, így inkább nem kockáztat. Csak nekem tényleg fura, mert ez azért így nem szokványos.
2016. jan. 4. 18:13
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt, én már sok ilyen sztorit hallottam, hogy együtt mentek kiválasztani a gyűrűt. A lényeg, hogy megkérte a kezed, és hamarosan már gyűrűd is lesz, olyan, amilyet szeretnél.
2016. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán értem, mi ezen a fura, teljesen érthető, hogy nem akart kockáztatni és mellényúlni az ékszerválasztásnál. Nem a gyűrűtől lesz eljegyzés az eljegyzés, hanem a szándéktól.
2016. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Velem rosszul járnál mert bizsu vagy lopott gyűrűd lenne. Vagy valamelyik ős-elődöm gyűrűje.
2016. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Örülök is, hogy nem veled hozott össze a sors. :)
2016. jan. 4. 19:52
 10/23 anonim ***** válasza:
30%

#9


Na ja, gondolom Te is az a fajta vagy akinek csak milliós "árányfuksz" ami tetszik :S


Na ez az amit átlag magyar fizetésből nem lehet tálalni, max ha "szerez" az ember "olcsón" egyet.

2016. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!