Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyi ido utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miss N kérdése:

Szerintetek mennyi ido utan realis eljegyezni a parotokat?

Figyelt kérdés
A baratnommal nyaron leszunk egyutt 3 eve. 1 ev utan koltoztunk ossze. En 16 voltam amikor osszejottunk o pedig 24. Meleg parkapcsolatban elunk. O megkert engem ,hogy mivel en vagyok a fiatalabb ezert szeretne ha en tennem meg ezt a lepest mert reszerol mar minden adott viszont o szeretne ha akkor kernem meg a kezet ha ugy erzem eljott az ido. Ti mennyi ido utan kertetek/kernetek meg a parotok kezet? Nyilvan nem ennek fuggvenyeben fogom eljegyezni csak puszta kivancsisag :D

2016. jan. 13. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3-5 év. Lehet akár 1 év is, ha tényleg úgy érzed, ő a tökéletes még akkor is, ha félre teszed a szerelmi vakságot.

Amúgy javíts ki, ha tévedek, de melegek nem házasodhatnak Mo-on, akkor meg minek eljegyezni a másikat?

2016. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valoban nem lehet Magyarorszagon meleg hazassagot kotni.

De..

1: ugy gondolom ,hogy attol fuggetlenul meg eljegyezhetik egymast es anyakonyvi hivatalba bejegyzett elettarsi viszonyt kothetnek

2: hol irtam ,hogy Magyarorszagon elunk? :)

2016. jan. 13. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2#

Sehol nem írtad, át is futott az agyamon, hogy valószínű nem is itt éltek, de mivel magyarul beszélsz ezért következtettem. :D

2016. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, szerintem ez nem időre megy, hanem érzésből, szóval, szerintem, ahogy érzed. Ha úgy érzed már, hogy 99%, hogy ő életed párja, és nagyon biztosan érzed, hogy tökéletesen, vagy legalábbis királyul megvagytok együtt, egymással, szerintem akkor jön el az ideje.
2016. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3 ev alatt egyszer nem vesztunk ,ugy ossze ,hogy szoba jott volna a szakitas..sot..szerintem meg a nagyobb vitakat is meg tudnam szamoli egy kezemen.. igazabol olyan szinten egy hullam hosszon vagyunk ,hogy az hihetetlen. Mindketten tudjuk mikor kell a masiknak engedni es mikor kell rahagyni a civakodast ,mert nem er annyit ,hogy osszevsszunk ,mert valami hulyeseg az egesznek az alapja.

Igazabol azt szeretnem elkerulni egy korai eljegyzessel ,hogy csaladon belul azt kelljen hallgatnom ,hogy meg mennyire fiatal vagyok. Mert oke ,hogy amikor o 30 lesz en meg csak 22. De megse cseszhetek ki vele ,hogy megvarjuk a 35-ot ,hogy mar en is megfelelo korban legyek ami ugy minden teruleten elfogadott. :DD igy is eleg ,hogy az emberek nagy resze ferde szemmel nezi a melegeket. hat meg ha az emberen fiatalon lekoti magat.. akkor meg az is jon ,hogy elkapkodja az ember.

2016. jan. 14. 00:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

figyi

22 évesen miért lennél fiatal hozzá???

nem kor függő h mikor érik meg az ember egy kapcsoltat továbblépésére - hanem lelki érettség kérdése

2016. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor biztos vagy az érzéseidben, és az övéiben, hogy ő az igazi, akivel le akarod élni az életed, kérd meg. Akik meg ferde szemmel néznek rátok, le kell szarni, és csak egymással törődjetek. Sok boldogságot:)


Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak, a férjem 1 hónap után kért meg annak idején. 1,5 év után házasodtunk, és lassan 6 éve vagyunk együtt.:)

Nem azon múlik a kapcsolat tartóssága, mennyi idő után kérnek meg, vagy házasodtok, hanem az érzések,a hűség, a bizalom, ezek nagyon bensőséges dolgok, csak ti érezhetitek mikor van itt az ideje. Nem mindenkinek kell 8-10 év hogy eldöntsön ilyesmit. Van aki szinte azonnal érzi. Mármint nem kell 2-3 év sem hozzá.

2016. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%

Minimum 2-3 év harmonikus együttélés, úgy, hogy a saját lábatokon álltok, dolgoztok, szülőktől külön éltek.


Szóval nem a koliszobában vagy anyuciék lakásában úgy, hogy a szülők pénzelnek.

2016. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!