Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális az Ex többi lenn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az Ex többi lenn?

Figyelt kérdés
Az exem teljesen meg van zavarodva. Sajnos nem igazán voltunk sokáig együtt meg egy pofon végett meg szakítottam vele a kapcsolatot (féltékeny). Most születésnapomra akar venni nekem gyűrűt mert ő velem akar lenni meg magához láncolni meg a többi szokásos szőveg. A poén hogy van párom akivel együtt élek és a szülei is eljönnek a szülinapomra ebédre. Meghívtam őket. De az őrült ex azt nem tudom magamról levakarni vagy eltüntetni.Segítsetek mert ha ez az idiota beállít egy gyűrűvel szülinapomkor falnak megyek.
2016. febr. 26. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mar egyalltalan hogy kerul oda a szuletesnapi ebedre ?? valaki vagy Te meghivtad ??? nem ertem ??
2016. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm exét végül a bírósági végzés tartotta csak távol... Nyugodtan hívd rá a rendőröket, ha zaklat.
2016. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszoló nem lett meg hívva de ezt ő eltervezte. De mondtam neki hogy hagyjon békén és nem kell gyűrű mert nem kell már nekem. Ígérgeti hogy megváltozik és nála ez a változás...
2016. febr. 26. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ahogy már írták is, távol tartást kérhetsz ellene, ha zaklat
2016. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!