Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó csajozó voltam de hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajozó voltam de hirtelen elszállt a vonzerőm (a lényeg és esetleges magyarázat szerintetek is lenn megtalálható? )

Figyelt kérdés
Sportos bringaőrült jókedélyű embernek tartom magam. Szenvedélyem a bicajozás de jó fél éve akkorát "taknyoltam" hogy szilánkosra tört az orrom és a (nem tudom a pontos nevét) szemöldökömnél lévő csont is megsínylette.Az orrom hát kicsit ferdén fort össze de legalábbis nem úgy mint eredetileg volt(azaz maradandó nyoma maradt a balesetemnek). Más változást is eredményezett ez: egyszerűen lekoptatnak a csajok amire korábban nem volt példa. Sőt olyanok is akiket morbid szóhaszálattal "csak levettem a polcról" ha jól akartam érezni magamat. Ezen ismerős lányok váltig állítják hogy nem a sérülésem(ami nem is sérülés mert valszeg már nem lesz teljesen olyan a fizimiskám mint korábban)miatt hanem mert most nincsenek rámhangolódva meg ilyesmi. Én kissé sértőnek tartom hogy ennyire idiótának néznek. Szerintetek csak véletlen egybeesés ez a kellemetlenségcunami vagy úgy van mint gyanítom: azaz van a vonzerő elvesztése és a "személyleírásmódosító" balesetem közt összefüggés?

2016. febr. 21. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy egy kissé ferde orr miatt hirtelen mindenki rondának találna :)


Nem lehet hogy téged érint kisse érzékenyen hogy van egy kis szépseghibád és emiatt jobban zokon veszed ha nem jön össze egy csajjal? :) Mondjuk a leveszem a polcról duma miatt meg is érdenled hogy elhajtanak... :)

2016. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Most visszaadja az élet a leveszemapolcról hozzáállást. Valószínűleg te nem tudod elfogadni saját magad, ha ez sikerül, akkor menni fog a csajozás is.
2016. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Jah, nekem is ez jutott eszembe.


Karma, barátom, a karma. Most kapod vissza, hogy a csajokat csak leveszed a fogasról..

2016. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én önmagában nem veszem zokon az esetet, eredetileg szexepilnek tartottam csak azt már nem akartam leírni mert túl hosszú lett volna...attól azonban már tartok hogy az eset hozadéka a sikertelenség.....arra akarok tehát kilyukadni hogy akkor a külső valóban ilyen fontos(mint azt már olvastam itt gyakran)? és én korábban jól nézhettem ki most meg már ezek szerint nem?
2016. febr. 21. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak te tulajdonítasz neki túl nagy jelentőséget.
2016. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont előfordulhat, hogy akiket csak levettél a polcról, azoknak te sem jelentettél feltétlenül többet, mint aki időnként ott van. Így felszínes és külsőségeken alapuló volt a kapcsolat. Így hogy kicsit változtál, már nem az igazi, mert a lelked változásai már nem érdeklik őket.
2016. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!