Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom ultimátumot adott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ultimátumot adott, de nem éltem vele. Most külön vagyunk és annyira megutáltam az egészet hogy nem tudom a a közelemben elviselni a társaságát. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat kisebb-nagyobb döccenőkkel, szűk 1 éves együttélés folyamatosan. A párom megrögzött házasság párti, én nem. 1 éve a szülinapján közölte velem, hogy le tudná élni az életét velem, mert úgy érzi megtalálta az igazit és ha én is így gondolom ,akkor itt az ideje az eljegyzésnek. Ez nagyon jól esett, de én sajnos közel sem vagyok annyira biztos benne,hogy tényleg komolyan gondolta. Vannak nagyon jó napjaink, és vannak nagyon rosszak, ilyenkor szó szerint menekülök előle. Minden apró dolgon tudunk balhézni, de hamar abbahagyjuk.

A lényeg, hogy minap felhozta az ígéretét és figyelmeztetett, hogy ideje lenne gyűrűt néznem, mert kifutok a határidőből. Lehet hogy ezt csak poénnak szánta, de számomra nem ez jött le, valami elszakadt bennem. Elmentem egy 3 napos céges továbbképzésre és hosszasan beszélgettem egy házas kollégával (szobatárs) aki megerősített abban, hogy ez a férfi kiváltsága és ne hagyjam magam zsarolni,mert ez csak egy blöff.

Mikor hazaértem az első dolog amivel fogadott a gyűrű volt,még köszönni sem sikerült, amire bepöccentem és közöltem vele, hogy akkor majd vesz egyet magának és bementem aludni. Aznap nem aludtuk együtt, következő nap reggel(péntek) egy szót sem szóltunk egymáshoz, csak egy pillanatra találkoztunk,mert én korábban járok dolgozni. Este leültünk megbeszélni a dolgokat és mondtam, hogy bízza csak rám mikor veszem meg azokat a gyűrűket és a taktikázásával csak annyit ér el hogy felidegesít. Volt egy kis veszekedés, hogy miért csinálom vele mindezt és miért tartom bizonytalanságba és megint külön feküdtünk le, majd szombaton elment túrázni a kollégáival és rohadt jól éreztem magam egyedül. Összecsomagoltam, és este érte mentem ahogyan előzőleg megállapodtunk és közöltem vele, hogy hazaköltözöm egy időre. Először sírva fakadt, aztán elkezdett vádaskodni, de higgadtam kértem, hogy fogadja el a döntésem és gondolkozzon el a történteken. Most itt vagyunk, 1 hete csak telefonon beszéltünk.

Az albérlet még 2 hónapig ki van fizetve, egyedül biztosan nem tudja fenntartani, én meg úgy érzem, ahogy az idő telik, egyre inkább nem fogok visszamenni.



2016. febr. 26. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben kell a pihenő, de szigorúan csak pihenő, mindenféle pasizgatás/csajozgatás mellőzésével!


Át kell gondolnod hogyan tovább. Nyilvánvaló, hogy besokalltál, erre NEM ELÉG 1-2 hét.


Nálunk kerek hónap is volt egy hasonló "szünet", most újra együtt vagyunk.

2016. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Abból amit leírtál, számomra nyilvánvaló, hogy a csaj nem törődik veled. Nem érdekled őt, csak arra használ, hogy legyen egy gyűrűje amivel villoghat. Elég gáz, hogy nincs más vágya az életben. (És a te véleményed meg se kérdezi ezzel kapcsolatban.)
2016. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy csak most utáltad meg? Mert ezek szerint, te jól elvoltál eddig. De mi volt a célod a kapcsolattal? Mik voltak a terveid?
2016. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod elvenni feleségül ne húzd az idejét. Szakíts vele mindkettőtöknek jobb lesz.
2016. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Erre nincs megoldás.


Egy adott időpontban eldöntötte, h le tudja veled élni az életét és azt is eldöntötte, hogy mennyi időd van ezt beteljesíteni.

Ebben a döntésben te nem játszottál semmilyen szerepet, a te szempontjaid nem számítottak. Ezt úgy hívják, hogy zsarolás és annak nem szabad soha engedni.


A kollégádnak igaza volt. Gondolj bele, ha belemennél mi lenne. Gondolom minden nagyobb döntés egyedül az ő döntése lenne, a te feladatod pedig az lenne, h megvalósítsd. Most már külön vagytok, jobb is ez így.

2016. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Hát ez nem semmi.. A mai nők gátlástalansága és hataloméhsége határtalan és a tendencia azt mutatja, hogy ez csak egyre inkább így lesz..D Én azt tenném a helyedben, hogy megmondanám neki, hogy egyelőre te NEM akarsz még házasodni és ha valóban szeret és veled akar maradni, akkor kénytelen elfogadni a döntésedet, ha pedig erre szakítani akar, akkor jobban is jársz ha megszabadulsz tőle, mert valójában nem te kellesz neki, hanem a státusz, hogy el van jegyezve. Abba is gondolj bele, ha már most így viselkedik veled, zsarol, akkor mi lenne házasságban? Szerintem menekülj tőle még nem késő..
2016. febr. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy szerintem nincs ezen mit hezitálni. Az ilyen nőt azonnal lapátra kell tenni. Ez a t e megalázásod amit csinál és innen is látszik, hogy nem számítasz neki egyáltalán. Nem kell őt sajnálni, biztos fog találni egy engedelmes marhát, akit majd kedvére zsarolgathat, irányíthat. Az ilyen nők tipikusan erre utaznak.
2016. márc. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Mi ebben a zsarolás. Írta a kérdező, hogy a párja megrögzött házasságpárti, tehát tudta, mi a véleménye a párjának a dologról. Ezek után, ha folytatták a kapcsolatot, várható volt, hogy egyszer az út elágazik és vagy együtt folytatják, vagy sehogy.

Írta is a kérdező, hogy vannak gondok, tehát érthető, hogyha mégsem házasodnak, sőt nem folytatják, nem kell itt köpködni 31%-os.

2016. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

"Mi ebben a zsarolás"


Hát az, h a nő egyszer csak eldöntötte, hogy részéről rendben, egy adott pillanatban és azt is eldöntötte, hogy mennyi "határideje" van a férfinak. Neki semmi beleszólása nem volt ebbe. Határidőt munkánál szoktak adni basszus. Az ilyen dolgokat viszont meg szokás beszélni!

Teljesen nyilvánvaló, h a csaj úgy vette, h akkor a férfi majd pattan, mivel a nő döntött. Hányinger...

2016. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen.. Úgy van ahogy az előző írja. Szerintem is elég egyértelmű, hogy ez szimpla zsarolás és csak egy másik nő lehet képes rá, hogy ezt megkérdőjelezze. A 73%-os bizonyára nő lehet, mivel nem kicsit elfogult a témában és a racionális gondolkodás se az erőssége úgy látszik.
2016. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!