Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen eljegyzési gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eljegyzési gyűrű tetszik nektek? Illetve ha már nrm aktuális milyen van? Képet is mutassatok!

Figyelt kérdés
Nagyjából ismerem a barátnőm ízlését, de így is nehéz. Pusztán kíváncsi vagyok nektek mi jön be.
2016. ápr. 3. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem tetszett az a hagyományos arany gyûrû gyémánttal. Inkább egy kék köves fehér gyûrûnek örülnék mint ez Pl:

[link]

2016. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyenem van.

Egyébként a sima fehérarany egyköves gyűrű is tetszett, viszont a zafír a tökéletes! :)

[link]

2016. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágyok köves, flancos gyűrűre, csak egy sima arany karikára.
2016. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Uh amiket az első két válaszoló linkelt azok gyönyörűek!

Én egy teljesen egyszerű fazonút szeretnék majd, sima gyűrű, egy darab kővel, mindegy milyen fémből, mindegy milyen kővel. Mondjuk a kedves ezt már kipuhatolta, szóval valószínűleg ilyet is fogok kapni.. :D

Karikagyűrűnek viszont (ha már most olyat akarsz venni, mert van aki azzal kéri meg ugye a lányt) egy teljesen sima arany (esetleg rózsaarany) karikát szeretnék, semmi kő, semmi gravír, semmi flanc.

2016. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sima arany karikagyűrű, ne túl vastag és semmi dísz nélkül, csak max. valami nagyon szolid...
2016. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A szolid formájú darabok híve vagyok.


A sárga arany nem jöhet szóba, a rozét vagy a fehéraranyat kedvelem. Kifejezetten tetszenek a színes kövek (smaragd, zafír elsősorban), ásvány, ill. a fekete gyémánt és a gyöngy is.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém hasonlít erre, szintén 3 kő van benne, és ezüst. [link]


Nagyon szeretem:)


Egyébként pl ezeket még szépnek tartom:

[link]


[link]

2016. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenem van, innen is látszik, hogy a vőlegényem mennyire hozzám hangolta az eljegyzési gyűrűt, ugyanis az opál a kedvenc drágakövem. Nem jönnek be se a túlcsicsázott, pici kövekkel kirakott gyűrűk, sem a kiálló köves darabok. Számomra ez a letisztult, egyszerű ezüst karikagyűrű az opállal telitalálat volt! Valahogy a többi csiszolt kő nekem már olyan fényes, hogy lassan bántja a szemem, ez meg a maga egyszerűségével elvarázsolt :)

2016. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!