Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért akarja megkérni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja megkérni egy lány kezét, ha közben megcsalja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A baráti társaságunkból lenne szó egy párról. Régóta járnak, együtt is élnek, külföldön. Vőlegényemnek a fiú mindig áradozott a lányról, meg hogy márciusban megkéri a kezét, már mindent eltervezett, stb. Aztán egyik napról jött a hír, hogy szakítottak, mint kiderül a lány megtudta, hogy a pasi hónapok óta csalja.


Egyébként ez a 3. komoly kapcsolata az ismerősünknek, eddig minden barátnőjével ugyanezt csinálta (megcsalta), de nem is éltek együtt, nem is volt tervben eljegyzés.


Semmi közöm hozzá, nem is hoztam sose témába ezt a dolgot nála/náluk, nem is akarom, csupán érdekel a szitu, hogy miért csalja meg a párját valaki, ha közben meg akarja kérni a kezét? Számomra érthetetlen... Nektek mi a véleményetek erről?



2016. ápr. 4. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem beszélhetünk érzelmekről, mert akkor nem lenne megcsalás és eljegyzés sem. Szimplán csak egy biztos pontot akar az életében, azért akarja a házasságot, de neki f..ngja sincs a házasság valódi értékéről, hisz tovább folytatná addigi léha gerinctelen gyáva életét.

Ha a srác tényleg szeretné a csajt, akkor nem lenne 3.

2016. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom egyáltalán megváltozhat e egy ilyen férfi...

Egyébként semmi jele nem volt a megcsalásnak, még a vőlegényem sem sejtette, pedig legjobb barátok.

Ha elmentünk velük bárhová, akkor is mindig egymásba voltak "bújva", akkor is csak egymással foglalkoztak.

Mi tényleg azt hittük, hogy vele komolyan gondolja... És ha elveszi feleségül akkor életük végéig csalja?

Ha én valakit hónapokon keresztül csalok, aztán pedig lelkiismeret furdalás nélkül befekszem mellé az ágyba, akkor annak nem akarom megkérni a kezét...

2016. ápr. 4. 20:30
 3/14 A kérdező kommentje:
Mi vagyok én? Bocsi de nem értem! :-)
2016. ápr. 4. 20:38
 4/14 anonim ***** válasza:

Erre értettem:


"Ha én valakit hónapokon keresztül csalok, aztán pedig lelkiismeret furdalás nélkül befekszem mellé az ágyba, akkor annak nem akarom megkérni a kezét..."

2016. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Aha, köszi az eligazítást :)


Én nagyon sajnálom hogy vannak ilyen emberek... És az a legdurvább, hogy meg sem bánta a fiú...

2016. ápr. 4. 20:43
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert kényelmes. Azthitte a pasi, hogy hosszútávon is megteheti ezt, otthon várja az asszonyka vacsorával, ha kell szex megkapja, mellette meg azt próbál fel akit akar.
2016. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem kell őket sajnálni. Mindenki úgy éli a saját életét, ahogy akarja. És mindenki az élettől azt is kapja vissza, amit adott.

Viszont a csaj se lehetett valami okos, ha nem vette észre, hogy a kedves barátja félrekettyint néha.

2016. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintem a lány azért nem tudta, mert mint említettem külföldön élnek és ezek a dolgok akkor történtek meg mikor a fiú hazajött vagy együtt hazajöttek és mindenki kicsit a "családjával" volt és találkozott a régi barátokkal...


A fiút nem sajnálom, bármennyire barát, sokkal inkább a lányt :(

2016. ápr. 4. 21:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én ismerek egy ugyanilyen párt, de ott a csaj nem tudja mai napig a megcsalásokat, és össze is házasodtak. Állandóan csalta a csajt a srác... Egyszer pl. összefutottam véletlen a sráccal egy buliban, rögtön ráhajtott az egyik barátnőmre. 1 hónapra rá kérte meg a csaj kezét. Egy közös csaj ismerősüket is dugta, már a jegyesség alatt is. Dupla hányinger, mert a közösismerős csaj szervezte a lánybúcsút, ott virított az esküvőn is... A házasság után is keféltek párszor. A srác meg nyomatja azt a szöveget hogy meg kell komolyodni, le kell horgonyozni egy nő mellett, és milyen fantasztikus, hogy megtalálta élete párját.


Nem értem én sem, ennek mi értelme van. Max annyi, hogy van egy biztos pont az életében, aki szereti, főz rá, stb, mellette meg azzal szexel, akit csak megkíván. Abba bele sem gondol, hogy ha egyszer ez kiderül, mit fog érezni a felesége... Ráadásul most gyereket terveznek...

2016. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Fú utolsó ez még durvább, mint az én sztorim... Szegény csaj :-( :-( :-(
2016. ápr. 4. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!