Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ha egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lany megcsalja a baratjat (egyutt alszik egy masik sraccal), erdemes folytatni a kapcsolatukat anelkul, hogy a baratja tudna valamit az egeszrol?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
attól hogy együtt alszik még nem biztos hogy meg csalja..
2014. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Együtt alvás nem megcsalás, esetleg fura.
2014. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miről van szó? Tegnapelőtt nálam aludt az egyik fiú osztálytársam, egyben jó barátom, mert bankett után nem tudott hazajutni busszal hajnal 3kor (éjjelente kb.1 busz megy tőlünk hozzájuk). Hálózsákban aludt, a földön. Barátomnak is mondtam előtte, és nem volt para. Nem csaltam meg...
2014. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha egy idegen ferfival egy agyban alszik az eleg komoly szerintem. Ugyanis ez tortent.
2014. jún. 28. 12:46
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen, elég komoly és nem érdemes folytatni; és igen, az ha a barátnőm egy sráccal egy ágyban alszik, akkor az normális kapcsolatokban megcsalásnak számít. Bár a mai liberális mételyben már ebben sem vagyok teljesen biztos.
2014. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

"Tegnapelőtt nálam aludt az egyik fiú osztálytársam, egyben jó barátom, mert bankett után nem tudott hazajutni busszal hajnal 3kor"


Igen, valszeg akkor is ilyen lazán állnál gondolom hozzá, ha a pasidnál egy nő aludt volna:)

2014. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

ma 13:03: Több ember életet nyomorított meg a te konzervatív gondolkodásod, mint amennyit a liberális valaha fog.

Mert az utóbbival csak a hülyék nem tudnak mit kezdeni (pl. visszaélnek vele), az előbbi meg kényszerít és nem válogat intelligencia szerint.


Kérdező: az együtt alvás nem megcsalás, de azért fura. Valami rendkívüli helyzetet tudok feltételezni ilyen esetben, amikor két, viszonylag idegen ember egy ágyba kényszerül.

2014. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
6: Elárulom neked édes drága egyetlen gyöngyvirágom, hogy a pasim TUDOTT RÓLA, és ISMERI a srácot. -.- Tudod ha 2 fél között megvan a bizalom- és köztünk megvan- akkor nem akadunk fent ilyen dolgokon. És igen, nála is aludt már közös lány ismerősünk a kanapén. Húha, és mi történt? Semmi...
2014. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

"lány ismerősünk a kanapén"


Hogy lehet valaki ennyire ostoba?

Le van írva a kérdésben, hogy együtt aludtak.

Erre idejön ez az osti és elkezdi osztani az észt, hogy jaj mi van akkor hát így meg úgy, közben meg nem is az a két szitu....

2014. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

# 7:

Mert szerinted ez a családokat szét romboló, korai terhességeket okozó, keféljen mindenki-mindenkivel alapon történő társadalom olyan nagyon jó? Mert akkor örülhetsz, ez a helyzet egyre rosszabb lesz... Én már most is kapkodom csak a fejemet, mi lesz 20-30 év múlva?


# 8:

Anno az exem legjobb gyerekkori barátja aludt nálunk az albérletben, amíg én nem voltam ott. Tudtam róla, mégis akkor keféltek először, csak erre én most, nem is olyan régen jöttem rá. Úgyhogy semmit nem jelent a bizalom, ha a lány egy ordas ribizli..


Ráadásul egy ágyban? Ugyan már... Ha kefélés nem volt, akkor is biztos ment a tipi-tapi.

2014. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!