Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez csak kifogás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak kifogás a barátom részéről?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, 7 hónapja összeköltöztünk. Úgy érzem nagyon jó a kapcsolatunk, vele szeretném leélni az életemet. Nem rég felhoztam neki, hogy nekem ez a "barát-barátnő" státusz elég kevés ennyi idő után, jó lenne, ha előrébb lépnénk és lehet nem volt helyes, de ràkérdeztem, hogy tervezi e, hogy eljegyez.Azt mondta már régóta, de nincs pénze normális gyűrűre.Nem állunk rosszul anyagilag, igaz félre se nagyon tudunk tenni, de aránylag jól élünk.Nekem semmi szükségem több százezres gyűrűre, egy 10 ezres ezüst is tökéletes lenne, de azt mondja neki fontos.

Azért gondolom, hogy ez csak kifogás, mert az előző barátnőjét egy év után kérte meg, elmondása szerint 3000 Ftos gyűrű volt..szóval, ha akkor nem számított most miért? Mondjuk az nem volt igazi eljegyezés, mert a lány meg sem kapta a gyűrűt, addigra szakítottak (szóval megvette aztán kidobta). Miért fogja a pénzre? Azt is mondta, hogy mivel közös kasszán vagyunk minden kiadást megbeszélünk és nem tudna vele meglepni, mert észre venném, ha annyi pénz eltünne.

Attól tartok nem is akar megkérni, pedig én már szeretném a vőlegényemnek nevezni.

23/L 26/F


2016. jún. 4. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ember változik lehet rájött hogy téged többre becsül minthogy egy 3000 forintos gyűrűvel kérje meg a kezed és abban tényleg van igazság hogyha közös kasszán vagytok az igencsak feltűnő ha csak úgy eltűnik egy nagyobb összeg a számláról. Én a helyedben nem aggódnék ennyire én is együtt élek a párommal, de mi nem vagyunk közös kasszán szerinte az túl nagy lépés szóval fel a fejjel szerintem csak idő kérdése és meg fogja kérni a kezed :)
2016. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is arról van szó, hogy többre tart téged egy 3ezres gyűrűnél. Sok kifogás szagú történetet olvastam már, és érezni is szoktam mikor arról van szó, de erről a sztoriról valahogy ez egyáltalán nem jut eszembe.

Valami szépet, értékeset szeretne és feltűnne, ha leemelne egy nagyobb összeget. Majd megoldja valahogy, pl. apránként eltesz belőle, aztán az épp elment néhány sörre a barátokkal, vagy egy nagyobb ebédre, stb.


Veled él, szeret téged, csak érzed ha baj van. NEkem ezek nem tűnnek igazán kifogásoknak.


Egyébként házasodni mikor szeretnél? Mert én például annak nem látom értelmét, hogy évekig jegyben járjak a párommal.

3 éve együtt vagyunk a párommal, 1,5 éve együtt élünk. Még nem kérte meg a kezemet, de 2 év múlva házasodunk.. Majd megkéri, én nem aggódok, mert tudom hogy el fog venni.

2016. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kifogàs. Nem a gyűrű dràgasàga a fontos, neked sem az hisz elmondtad neki. Neked a lànykérés a fontos. Ennek ellenére sem kért meg, ami azt jelenti hogy habozik. Ennek pedig oka van.

Nem egy dràga gyűrűvel kellene kifejezni azt hogy megbecsül téged ès felesègül szeretne venni, hanem cselekednie kellene, valamiért Mégsem teszi. Beszéld meg vele mi a valódi ok.

2016. jún. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es, hogy házasodtok 2 év múlva ha nem kért meg?
2016. jún. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Mivel megbeszéltük, hogy 2-3 év múlva ráállunk a baba témára, és tudom hogy a hagyományos családmodell híve, ezért előtte el fog venni. Erre persze sokan mondhatják, hogy kamu, de én ismerem őt.


#2

2016. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

"3 éve vagyunk együtt, 7 hónapja összeköltöztünk."


Szerintem ez nem valami sok. 1-2 év együttélés azért kellene ahhoz, hogy megismerjétek egymást kicsit jobban.


"Úgy érzem nagyon jó a kapcsolatunk"


ő hogy érzi? Beszéltetek már erről?


"Azt mondta már régóta, de nincs pénze normális gyűrűre.Nem állunk rosszul anyagilag, igaz félre se nagyon tudunk tenni"


Ha nem marad semmi a hónap végén, akkor nem jól álltok anyagilag,hanem tengődtök egyik napról a másikra. Ha egy nyamvadt gyűrűre nem tud félretenni - és ezekszerint igazat mondott - pár tízezret, akkor az esküvőt miből szeretnétek fizetni?


"Nekem semmi szükségem több százezres gyűrűre, egy 10 ezres ezüst is tökéletes lenne, de azt mondja neki fontos.

Azért gondolom, hogy ez csak kifogás, mert az előző barátnőjét egy év után kérte meg, elmondása szerint 3000 Ftos gyűrű volt.."


1. Lehet, hogy megváltozott

2. Lehet,hogy nem akarja kétszer elhamarkodni a dolgot

3. Lehet, hogy te valóban többet érsz neki,komolyan gondolja.

2016. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
El kell keserítselek, Te sem, ahogyan ÉN sem leszel soha mensszony. Az én párom is z anyagiakra fogja...
2016. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mi is közös kasszán vagyunk, mégis futotta a gyémántra a páromnak fél év után
2016. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az en parom is aztmondja , hogy majd ha tisztesseges gyurure tellik.Mivel egy eve egyutt vagyunk. Elso naptol kezdve egyutteltunk nemetorszagban 9honapot. 2honapja koltoztunk haza.Epul a hazunk igy megertem. Egy kapcsolatomban sem vartam hazassagot.. ebben mar az elso naptol. Pedig "csak" egy eve vagyunk együtt. De tudom MERT ISMEREM hogy komolyan gondolja. Nem az a fajta aki hazudna Mivel elèg szabadszájù.:) szoval ezt te tudod. De szerintem ráèrtek meg legalabb egy evig hagyd ezt a temat.

En 21 parom 26

2016. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem igaza van. azért ne egy pár ezer forintos gyűrűvel kérjen már meg. hiszen 1-2 évig biztosan hordani fogod. gondolom különlegeset szeretne. ne erőltesd még a témát,hogyha tényleg gyűrűre gyűjt,tegyél úgy mintha nem tudnád
2016. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!