Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 év után eljegyzés? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után eljegyzés? Nem korai még?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
nem, ha stabil a kapcsolat.
2015. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
nem,van akit egy év után jegyeznek el az se korai
2015. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem.
2015. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

Személy- és élethelyzetfüggő:

- Hány évesen?

- Mennyi együttélés után?

- Mennyire stabil a kapcsolat?

- Különélnek a szülőktől kettesben?

- Akarnak-e belátható időn belül esküvőt? Ha igen, ehhez megvannak-e az anyagi feltételek? Dolgoznak-e már/el tudják-e látni saját magukat?

2015. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Az eljegyzés csak egy ígéret. Elég könnyű felbontani, mert csak "szóbeli szerződés". Na a házasság, az lehet korai lenne, de az előttem szóló azzal kapcsolatban felvetette a lényeges kérdéseket.
2015. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A fiam 27 éves, a barátnője 29, már 1 éve élnek együtt, van keresetük, jól élnek, nem keresnek rosszul, sőt...

A fiam felvetette nekem, hogy gondolkodik már a leánykérésen, aranyos lány a barátnője, de nem igazán egy ilyen lányt képzeltem hozzá, szóval kettős érzéseim vannak ezzel kapcsolatban.

2015. nov. 19. 17:06
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem ilyet képzelt el:) még jó hogy a fia vàlaszt pàrt magànak. Tipikus duma arra, hogy semmi oka nincs rà, mégsem kedveli a lànyt.
2015. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát majd ők eldöntik:)
2015. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%
1 év együttélés után szerintem nagyon korai, én biztos nem mondanék igent, még nem is ismerik egymást igazán. Egy ember megismeréséhez ennél több idő kell. Soha nem fogom megérteni, hogy egyesek hova sietnek.
2015. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Hagyd a gyerekeidet élni az életüket! Ne Te döntsd el hogy kit , és mikor vegyen el a fiad!

Ha pedig jó tüzes a menyecske, örülj neki, mert minden férfinek ilyen nő az álma!

És kicsit szégyelld magad hogy leszóltad! Ha a fiad megtudja neked véged!

2015. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!