Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűt hol tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűt hol tudnám eladni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az vőlegényemmel szakítottunk már több mint egy éve, ő azt mondta, maradjon nálam a gyűrű (én vissza akartam adni neki). Nincs harag köztünk, és megbeszéltük, hogy most eladom.

Végigjártam az ékszerboltokat, de ott nem veszik be. Elmentem egy helyre, ahol bevennék, de ott meg nagyon alacsony árat mondtak (az eredeti vételár 12%-át).


Szerintetek hol lehetne eladni? Interneten?

Minden papír megvan róla, a nyugta, az eredetigazolás (brill gyémánt).


2016. okt. 25. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mordorba van egy hely.
2016. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
ajánlom a south park idevágó részét. Azaz szerintem tartsd meg vagy csináltass belőle másmilyen ékszert.
2016. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jofogás, vatera, illetve facebookon különböző csoportokban.

Fura lehet, de vannak akik képesek használt eljegyzési gyűrűt is ajándékozni, illetve hordható az másik ujjon is és nem kell eljegyzési gyűrűként rá tekinteni, lehet pont egy hölgy venné meg. Internet korszakában azért ilyet kérdezni :) Políroztatni kell, és olyan mintha új lenne.

Egyébként hányas az ujjméreted?

2016. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1-es! Besirtam!! :D :D


Viccen kivul, interneten meg tudod hirdetni, ha szeretnel tobbet kapni erte, mint amit az ekszerboltok ajanlanak. Ebay, vagy Amazon...egyeb ilyen oldal

2016. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes gyémántot vásárolni befektetési céllal?


A gyémánt nem alkalmas befektetésre, ne tervezzünk gyémántvásárlásnál a várható hosszabb távú haszonra. Gondolják el, a gyémánt elindul a gyémánttőzsdéről, a nagykereskedőhöz. A nagykereskedő eladja az ötvösöknek, foglalóknak, kiskereskedőknek. A célcsoport pedig Önök.


Mire Önökhöz ér, a kövek ára az ÁFA- és haszonkulcsokkal együtt, akár 20-szorosára

emelkedik. A legrosszabb azt látni, amikor Ön a célcsoport elmegy egy kereskedőhöz, és megpróbálja eladni a köves gyűrűjét – gondolja végig, pl.: Egy 3 mm-es átmérőjű briliáns csiszolású gyémánt 0,1-0,12 ct. Wesselton (H) , VS2 minőségben itt kb. 30.000 Ft. Mire kikerül a kiskereskedelembe, egy plázába a kirakatba, találkoztam olyan esettel, hogy 150.000 Ft lett az ára. A vevő el akarta adni, nyilvánvaló, hogy a nagykereskedő az eladási árának a felét akarta érte adni, 15.000 Ft-ot.

2016. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Add el a következő barátodnak.
2016. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyiért adod? Jóárban érdekel.
2016. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. küldj róla fotót privátba
2016. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű!!!

Zaciban!!! Bárhol...

22L

2016. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!