Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak szerintem szánalmas és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas és elcsépelt a karácsonyi lánykérés?

Figyelt kérdés
Főleg ha előtte a lány még rágta is a pasi fülét hogy mikor kérsz már meg. Olyan üzenete van hogy nesze akkor itt egy gyűrű legalább csendbe maradsz egy darabig sőt még az ajándékozás is le van tudva. Szerintem a karácsonynak nem erről kéne szólnia. Utána meg tele a facebook az eljegyzés képekkel meg kapcsolati állapot frissítéssel hogy eljegyezve. Szomorú hogy manapság kikönyörgött, karácsonyi lánykérések vannak amik a facebooknak szólnak.
2016. dec. 17. 00:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
61%
Először is, honnan veszed, hogy kikönyörgött, másodszor mi közöd hozzá. Harmadszor pedig irigy vagy? Senki nem kért meg vagy senkit nem tudsz megkérni?
2016. dec. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Férjnél vagyok. Az én eljegyzésem anno 4 éve nem a külvilágnak szólt és nem kikönyörgött volt és nem karácsonykor volt hogy nesze legalább az ajándékod is letudva. Mi közöm hozzá? Hát ez az pont semmi ha nem tolnák az ember képébe az ismerősök facebookon és itt gyakorin se azt kérdezgetnék hogy akkor ugye elég a gyűrü már nem kell ajándék ezzel letudva.
2016. dec. 17. 00:15
 3/44 anonim ***** válasza:
82%

Most ez pesszimistán fog hangozni, de mi van, ha az a kapcsolat véget ér? Imádom a karácsonyt, nem akarnám ilyennel elrontani.


Mondjuk szerintem bármilyen ünnephez hülyeség ezt kapcsolni. Legyen az a saját ünnepe.

2016. dec. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
1%

A lánykérés már eleve szánalmas és elcsépelt.

Ódivatú sz*rság a régi mesék világából, semmi értelme.

2016. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Igen ez is benne van. Ha esetleg véget ér a kapcsolat akkor a karácsonyra mindig egy kicsit rossz szájízzel fog az illető visszagondolni mert akaratlanul összekapcsolódik így a két esemény.
2016. dec. 17. 00:49
 6/44 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is szánalmas.

De igazából nagyon sokminden az, ami manapság a facebookon megy. :(

2016. dec. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Ez olyan mint amikor valakinek sajnos karácsonykor hal meg egy fontos hozzátartozója azt sajnos nem lehet előre befolyásolni mégis összekapcsolódik egy életre a két esemény. És szomorúan tekint majd az ünnepekre.
2016. dec. 17. 00:53
 8/44 A kérdező kommentje:
Az meg külön gáz hogy nem elég hogy ennek az ünnepnek nem erről kellene szólni még első dolga mindenkinek hogy posztolja facebookra.
2016. dec. 17. 00:57
 9/44 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem szánalmas!


Ha a karácsonyt a helyén kezeljük, a szeretet ünnepéről beszélünk. Szerintem nagyon szép, és érzékletes gesztus egy ilyen ünnepen hűséget fogadni. Ha ebben nem látod a szépet, vagy szerinted "szánalmas, elcsépelt", akkor szerintem nálad van a baj...


Most egyáltanán kérdés ez, vagy csak ki akartad fröcsögni magad? Nyílvánvaló, hogy állást foglaltál, megerősítést vársz? Nem kapsz, szerintem nagyon szép tud lenni ezen az ünnepen megkérni valakit... elfelejtettétek, hogy miről szól a karácsony!!!


30/F

2016. dec. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%

Szerinted a karácsonynak miről kell szólnia?

Miért ér téged ez akkora sokkként, hogy csaknem 1 évvel az utolsó ilyen eset után is erről teszel fel kérdést?


A facebookon az ilyen posztok azoknal szólnak, akiket érdekel, hogy mi van az illetővel. Ha te nem tartozol közéjük, a beállításaid módosításaival könnyen elejét veheted annak a "rémálomnak", ami rád vár hamarosan. :)

2016. dec. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!